2014.06.03. 07:34

Kitti ma kezdi az EB-ét

Bukarestben elkezdődött az elit női ökölvívók Európa-bajnoksága, amelyen 163 versenyző lép szorítóba. A magyar válogatottban helyet kapott Nagy Kornélia Kitti, az NYVSC-Big Boxing kiválósága.

Bukarestben elkezdődött az elit női ökölvívók Európa-bajnoksága, amelyen 163 versenyző lép szorítóba. A magyar válogatottban helyet kapott Nagy Kornélia Kitti, az NYVSC-Big Boxing kiválósága. Kittinek szerencséje volt a sorsolásnál, első ellenfele a szlovák Sonia Valachova lesz. A mérkőzést kedden rendezik, a győztes a legjobb nyolc közé kerül és szerdán az ukrán-finn versenyzők összecsapásának győztesével bokszolhat már éremért.