2014.12.11. 10:34

Érmek és aranyjelvények

Nyíregyháza - Harmincegy dobogós helyezést, közte tizenegy elsőséget szereztek a Nyírsuli úszói Debrecenben.

A negyedik fordulóját rendezték meg a debreceni Hajós Alfréd Kupa korosztályos versenysorozatnak, amelyen ezúttal 17 egyesület 234 versenyzője állt rajthoz.

Az egész mezőny második legeredményesebb csapata a Nyírsuli volt, amelynek úszói összesen 11 arany-, 8 ezüst- és 12 bronzérmet szereztek, magyarán 31 dobogós helyezést gyűjtöttek. A legtöbb első helyezést Cserfalvi Olaf gyűjtötte, aki négy versenyszámot is megnyert, míg Buskó Csenge és Hatházi Dóra két-két aranyérmet szerzett. A viadalon 33 úszóval képviseltette magát a Nyírsuli, és 23 aranyjelvényes időeredményt úsztak.

A teljes eredménylista olvasható a Kelet-Magyarország 2014. december 12-i számában.