2015.07.23. 15:25

A Bajnokok Bajnoka cím lesz a tét Nyírbátorban

Nyírbátor - Pályán a legjobbak: kilenc megyei egyesület szerepel a „feltámasztott” nyári eseményen.

A Magyar Lab­darúgó-szövetség Szabolcs-­Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága néhány év szünet után augusztus 1-jén, szombaton ismét megrendezi a Bajnokok Tornáját. A házigazda Nyírbátor lesz, az egynapos eseményen a megyei első, másod- és a harmadosztály bajnokai – összesen kilenc egyesület – szerepelnek.

A csoportcsatározás a kiváló infrastruktúrával rendelkező komplexum mindhárom pályáján egy időben, 9.30-kor kezdődik. A 2×25 perces találkozókon döntetlen esetén tizenegyesrúgások következnek.

A csoportok győztesei délután, a hármas döntőben a Bajnokok Bajnoka címért játszanak. A rendezvény rangját jelzi, hogy valamennyi ­település polgármestere is meghívást kapott a szervezőktől.