2015.08.16. 16:52

Harmadszor is ezüstérmes Szokol Dianna

Nyíregyháza - Szokol Dianna a 400 méteres gyorsúszásban is a második helyeb végzett az oroszországi Kazanyban, a masters világbajnokságon.

Harmadik versenyszámában is ezüstérmet szerzett Szokol Dianna Kazanyban, a 16. master világbajnokságon. A nyíregyházi fogorvoshölgy a – sorrendben – 800 és a 200 méteres gyorsúszás után vasárnap 400 méteren is a második helyezést szerezte meg 40-44 évesek korcsoportjában. Éppúgy, mint a korábbi versenyszámokban, ezúttal is a hongkongi Jane Kelsey végzett az élen, a győztes 4:44.60 perces időt úszott, Szokol Dianna 4:49.62-vel csapott a célba. A harmadik helyezést az orosz Okszana Bronyickaja (4:54.75) szerezte meg.​