2015.09.16. 19:41

Biztos nyíregyházi továbbjutás a kézilabda Magyar Kupában

Nyíregyháza - A férfi kézilabda Magyar Kupa első fordulójában a Nyíregyházi KC második vonalban szereplő együttese Tiszavasváriban lépett pályára.

Nyíregyháza - A férfi kézilabda Magyar Kupa első fordulójában a Nyíregyházi KC második vonalban szereplő együttese Tiszavasváriban lépett pályára. A vendégek számára már megkezdődött a bajnoki idény, míg az NB II-es házigazda pénteken, hazai pályán mutatkozik be. Az osztálykülönbség dacára az első félidő 23. percében még döntetlen volt az állás, a szünetre viszont már kétgólos előnnyel (14–16) vonulhattak a látogatók. A második játékrészben kidomborodott a tudásbeli különbség: az NYKC fokozatosan növelte a különbséget és végül – a papírformának megfelelően – biztosan, 38–23-ra nyert.