2015.09.07. 11:04

Sikeres visszatérés a régi főszereplőkkel

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Asztalitenisz NB-s csapatbajnokságok: Nyírbátori döntetlen, az apagyiak mindhárom csapata magabiztos győzelemmel kezdett.

​NB I, férfi

Nyírbátori ASE–ATSK Szeged 9–9

Félig üres és féig teli a bátori pohár, hiszen a meccs előtt elfogadható lett volna a hazaiak számára a döntetlen, a jó kezdés és a több győzelmi esély elszalasztása miatt azonban maradt bennük hiányérzet.

Győztek: Sallai 3, Tóth G., Kiss Zs. 2-2, Bánhidi és a Sallai, Tóth G. páros 1-1.

NB II, férfi

DVTK-Volán II–Apagy SE 3–15

A vártnál magabiztosabb győzelmet arattak az apagyiak, elsősorban azért, mert három kiélezett, döntőszettes mérkőzést is megnyertek.

Gy.: Nagy B., Hodász 4-4, Fodor I., Szűcs A. 3-3, a Nagy B., Hodász páros 1.

Ózdi VSE–Nyírmadai ISE 16–2

Azz NB II-be visszatért nyírmadai csapat erejéből most ennyire futotta a nagyobb játékerőt képviselő ózdiak otthonában.

Gy.: Pacuk P., Szabó S. 1-1.

Szentesi Kinizsi-SZITE–Vásárosnaményi SZSE 11–7

A legutóbbi NB II-es bajnokság harmadik helyezettje ellen az újonc naményi csapat játékosai öt döntőszettes meccset is elveszítettek, így pontszerzési esélyt szalasztottak el.

Gy.: Szilágyi Z., Sztoj 2-2, Tuckanjuk, Mágocsi és a Szilágyi Z., Sztoj páros 1-1.

NB III

Apagy SE II–Vámospércsi ASE 17–1

A kissé meggyengült vendégcsapat ellen kétséget sem hagyott a győztes kiléte felől az apagyi csapat.

Gy.: Nyikos R., Kiss Z., Vakály J. 4-4, Benga 3, a Nyikos R., Kiss Z. és a Benga, Vakály J. páros 1-1.

Trió-Maxi-Szacsa Nyíregyháza SE–Hajdúszoboszlói AK 13–5

Több mint húsz év eltelte után játszott nyíregyházi férficsapat NB-s mérkőzést, anno Király Csaba és Németh Tamás is tagja volt a Vízügy sok sikert megélt legénységének, ezúttal az ő vezérletükkel sikerült nagyon szépre a visszatérés.

Gy.: Király Cs., Németh T. 4-4, Joó Z. 2, Szák 2/1, a Németh T., Király Cs. és a Joó Z., Roskó páros 1-1.

Arló SE–Útfestők-Apagy SE III 3–15

A csapatvezető Szabados László vezérletével a harmadik apagyi legénység is magabiztos sikerrel kezdte a bajnokságot.

Gy.: Fodor G., Zachár, Budai P. 4-4, Szabados L., a Fodor G., Szabados L. és a Zachár, Budai P. páros 1-1.

Várda ASE–Füzesabonyi SC 18–0

Játék nélkül, a vendégcsapat nem érkezett meg a mérkőzés helyszínére.