2017.05.20. 08:07

VKK Nyírbátor - Ebben most ennyi volt...

Nyírbátor - A Nyírbátor NB I B-s férfi kézilabda csapata meglehetősen tartalékos összeállításban lépett pályára az utolsó bajnoki fordulóban - Kecskeméten.

A sereghajtó vendégek az első félidőben jól tartották magukat, majd a szünet - cserék híján - elfáradtak és hazaiak biztosan nyertek.

- KM -

Kézilabda: NB I B., férfi

Kecskemét-VKK Nyírbátor 39-23 (16-11)

Kecskemét, 150 néző, v.: Paska D., Vastag S.

Nyírbátor: Nagy T. - Albecz B., Csonka P. 5/2, Kovács L. 4, Kaszás S. 6, Kovács Zs. 5, Leiter I. 3 . Csere: Nagy N. (kapus). Játékos-edző: Kovács László. Kiállítások: 8, illetve 10 perc. Hétméteresek: 5/5, illetve 5/3. Junior: 53-27.