2017.07.09. 17:34

Nagyvarsányi úszók sikere

Nagyvarsány - Elismerésre méltó teljesítménnyel zárták a nagyvarsányi úszópalánták a Szabolcs Tour versenysorozat Fehérgyarmaton megrendezett utolsó állomását.

Gáspár Zsanett mellúszásban megszerzett aranyérme mellett minden versenyszám eredményhirdetése után dobogóra állhatott , további érmekkel gazdagítva az amúgy sem szerény éremkollekcióját. Kolozsvári Aténa és Szanyi Krisztián egyaránt három érmet vehetett át ,míg Szabó Gergő megszerezte pályafutása első érmét.

Ezzel még nem volt vége az elismeréseknek, hisz a Megyei Úszó Szövetség értékelte a versenyzőket a 6 versenyből álló Szabolcs Tour sorozat összesített eredményei alapján is. E szerint a 2016/2017-es évben Gáspár Zsanett korosztályának legeredményesebb versenyzőjeként külön díjat vehetett át.