2017.10.28. 17:34

"A döntetlen ránk nézve még hízelgő is"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 12. fordulójának szombati nyitányán öt mérkőzést rendeztek.

Nyírcsaholy–Csengersima 1–1 (0–1)

Nyírcsaholy, 60 néző, v.: Homonai.

Nyírcsaholy: Mándi P. – Varjasi K., Botos S., Balogh J. (Szalai S.), Botos B. (Kiss A.), Szimuly G., Lehoczky R., Csorvási Gy., Bálint Cs., Lengyel L., Kovács Á. Edző: Kiss Ervin.

Csengersima: Székely Sz. – Domokos L., Nyíri A., Horváth T. (Ambrus D.), Kerekes M. (Gyarmati N.), Barcsay Á., Asztalos G., Rosu F., Volkán R. (Gaál Cs.), Halász N., Balogh B. Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Lengyel L., illetve Kerekes M. Kiállítva: Rosu F. (71. perc). Ifi: 3–6.

Kiss Ervin: – Sajnos, ez a mérkőzés nem úgy sikerült ahogyan azt elterveztük. Szinte végig enerváltan játszottunk, őszintén megmondom, a döntetlen ránk nézve még hízelgő is.

Volkán Roland: – Mindössze két percen múlt a győzelmünk. Gratulálok a fiúknak a mai teljesítményhez.

Vámosoroszi–Milota 4–1 (2–0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Lövei.

Vámosoroszi: Bodnár B. – Tisza S., Bornemisza I., Szabó A., Riskó T. (Szaniszló T.), Szilágyi L., Róka R., Baráth G., Kiss D. (Mikes F.), Somogyi T., Szabó A. Edző: Mikes Ferenc.

Milota: Kánya G. – Petruskó R., Lukács M., Delényi A., Fóris I., Bunna A., Barna D., Siket L., Fejes P., Nyilas B. (Lakatos Gy.), Burjász J. Edző: Elek László.

Gól: Szilágyi L. 3, Baráth G., illetve Barna D. Ifi: 5–0.

Mikes Ferenc: – A csapat úgy játszott, ahogy azt mindig is elvárjuk tőlük. Gratulálok a játékosoknak, köszönjük lelkes közönségünk bíztatását.

Elek László: – A mérkőzés elején egészen jól játszottunk, majd a sérülés után szétestünk, és sorra kaptuk a gólokat. Teljesen meg vagyunk átkozva, még a szerencse is elpártolt tőlünk. Így nem csoda hogy ilyen eredményeket érünk el, pedig ettől sokkal erősebb Vámosoroszi ellen is játszottunk jóval eredményesebben. Az ifimeccsen eddig soha nem tapasztalt, hozzá nem értő játékvezetést éltünk át.

Kölcse–Tyukod 2–0 (1–0)

Kölcse, 50 néző, v.: Pethő P.

Kölcse: Ludnanszki – Pál L., Gyurkó J. (Sira T.), Szkunzjak, Ilbán M., Srjuba (Németh A.), Tott R:, Kövesligeti L. (Halász T.), Máté G., Igaz K. (Pap I.), Dub S. Edző: Simon Csaba.

Tyukod: Somlyai A. – Korponai K. (Bélteki L.), Berki N., Feka N., Tóth F., Kertész J., Mezei Gy., Feka J. (Nyerges O.), Ráski Z., Kiss T. (Tősér J.), Bócsi Gy. Edző: Nagy József.

Gól: Szkunzjak, Ilbán M. (11-esből). Kiállítva: Ludnanski (77. perc). Ifi: elmaradt.

Simon Csaba: – Megérdemelten nyertünk, de nagyon sok helyzetet puskáztunk el.

Nagy József: – Sajnos ezen a meccsen ennyire telt csapatomtól. A legjobb játékosunk a kapus volt.

Szatmárcseke–Mérk-Vállaj 4–3 (1–2)

Szatmárcseke, 50 néző, v.: Debreceni S.

Szatmárcseke: Almási P. – Algács M., Bandics L., Botos V. (Bozsányi L.), Bakó K., Mándi Zs., Bozsányi I., Sankó J., Horváth V., Botos Á., Viscsák E. Edző: Hadadi Ferenc.

Mérk-Vállaj: Gergely I. – Bálint M., Demeter S., Turbula R. (Antal Z.), Petrohai Gy., Lakatos J., Rostás K., Tóth K., Szabó I., Bozsányi S., Haga A. Játékos-edző: Szabó István.

Gól: Viscsák E. 2 (egyet 11-esből), Algács M., Horváth V., illetve Petrohai Gy., Lakatos J., Haga A. Kiállítva: Rostás K. (84. perc), Bozsányi S. (91. perc). Ifi: 1–2.

Hadadi Ferenc: – Magas színvonalú játékvezetés mellett akár nagyobb különbségű győzelmet is arathattunk volna, ha jobban értékesítjük helyzeteinket.

Szabó István: – Csodálom a csapatom, hogy ekkora változáson képes átmenni egy hét alatt.

Csenger–Beregdaróc NAP-ÉP 4–1 (2–0)

Csenger, 200 néző, v.: Éva I.

Csenger: Szegedi G. – Katona P. (Imre M.), Garda P., Pankotai I., Mona Á., Lengyel M. (Rigó), Pálfi I., Balogh Á., Almási J., Bodó R., Juhász N. (Balogh Zs.). Edző: Szilágyi Sándor.

Beregdaróc: Simon R. – Derceni B. (Rózsa E.), Kokas A. (Balla L.), Szalai B., Pecserszki, D. Pethe K., Veress R., Ács Sz., Szlifka, Varga G., Ács G. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Katona P. 2, Juhász N., Pálfi I., illetve Pecserszki. Kiállítva: Szlifka (73. perc). Ifi: 1–2.

Szilágyi Sándor: – A játékunk hagyott kívánnivalót maga után, de jelen helyzetünkben a három pont megszerzése volt a legfontosabb. Beigazolódott, hogy a rendkívül masszív Beregdaróc nem véletlenül tartozik az élmezőnyhöz.

Baracsi Endre: – Ezen a napon aminek örülni lehet, az az ifjúsági csapat sikere. Lelkesen és harcosan küzdöttek meg a győzelemért. Mi jelenleg olyan állapotban vagyunk, mint az a bokszoló, akit az első menetben kiütnek, de azért még a másodikban próbál küzdeni. Remélem, hogy a jövő héten már túl leszünk ezen a két mélyütésen.