2017.10.13. 17:39

Éppúgy, mint a kupameccsen

Kisvárda - Fölényes győzelmet aratott a kisvárdai női kézilabdacsapat nagymihályi vendégeik ellen.

Kihasználva a bajnoki szünetet, a szlovák élvonalban szereplő Iuventa Michalovce ellen játszott pénteken délután felkészülési mérkőzést a Kisvárda Master Good SE NB I-es női kézilabda-csapata. A várdaiak 38–21-re nyertek (éppen annyira, mint bő másfél hete a Balmazújváros elleni kupameccsen), a félidőben 20–8 volt az állás. A legeredményesebb Triscsuk Krisztina és Tamara Radojevics volt 6-6 góllal.

Edzőmeccs

Kisvárda Master Good SE–Iuventa Michalove (szlovákiai) 38–21 (20–8)

Gól: Triscsuk, Radojevics 6-6, Rocha, Dmitrovics 5-5, Hakunova 4, Orbán A. 3, Milanovic-Litre, Dudás G. 2-2, Dudás G., Karacs, Umanec, Mihovics, Tarjányi 1-1.