2018.03.26. 09:17

A Nyírbátor nyerte a megyei rangadót

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A megyei együttesek három mérkőzésen voltak érdekeltek a kézilabda NB II. Észak-keleti csoport hét végi fordulójában.

Kézilabda NB II.: Észak-keleti csoport

Férfi, 18. forduló

Berettyó MSE–Tiszavasvári SE 29–25 (14–13)

Berettyóújfalu, 350 néző, v: Nagy F., Túróczy.

Tiszavasvári: Boczák K. – Balázs M. 4, Benyusz K. 7, Kiss K. 8, Kovács I. L., Feind Z. 3, Kovács II. L. 1. Csere: Volósinóczki, Bódor Z. (kapusok), Gazdag R. 1, Deli D., Földi I., Szögi R., Nagy Á. 1/1, Bodnár S., Nácsa G. Edző: Hadas Sándor. Kiállítások: 8, illetve 8 perc. Hétméteresek: 5/3, illetve 1/1. Kiélezett csatában az utolsó percekben dőlt el a meccs a hazaiak javára. Ifi: 36–29.

Hadas Sándor: – Küzdelmes mérkőzésen túl sokat hibáztunk ahhoz, hogy idegenben nyerjünk.

Nyírbátori SC-TVP–Fehérgyarmat 31–29 (12–10)

Nyírbátor, 250 néző, v.: Sándor L., Szikszay Cs.

Nyírbátor: Nagy T. – Pálfy V. 2, Pisák T. 3, Takács Z., Bod B. 4, Kovács Á. 11/6, Varga R. 1. Csere: Nagy N. (kapus), Tóth L., Szedlacsek J. 6, Siket K. 1, Dobi S. 1, Tóth N. 2. Edző: Csapos János.

Fehérgyarmat: Harangi P. – Preda 8/2, Albecz B. 1, Illés N. 2, Pál T. 2/1, Szabó P. 7, Csobay A. Csere: Szenczi T., Bihari B. (kapusok), Siket T. 3, Kun Sz. 2, Gaál R. 4. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 10, illetve 8 perc.

Hétméteresek: 6/6, illetve 4/3. Férfias küzdelemben, izgalmas mérkőzésen nagyon fontos győzelmet aratott a nyírbátori csapat. Ifi: 26–41.

Csapos János: – Igazi megyei rangadó volt, amelynek végjátékában összekaptuk magunkat.

Falcsik Miklós: – Sikerült alulmúltuk a Nyírbátor teljesítményét.

További eredmény: Bőcs–Kazincbarcika 23–31, Heves–Nádudvar 22–20, Füzesabony–Hajdúböszörmény 23–23. Szabadnapos: Fehérgyarmat, Kisvárda.

Vitka–Bőcsi KSC 37–13 (17–7)

Vásárosnamény, 150 néző, v.: Juhász D., Szabó I.

Vitka: Darányi R. – Kanda K. 5, Csubina 9, Rózsa N. 2, Major F. 4, Cibulennko 4/1, Haraszti Dzs. 5. Csere: Miklovicz B. (kapus), Kránitz A. 3, Szilágyi R., Beke G., Dolhai L., Vass B. 2, Szemán Sz. 3. Játékos-edző: Szemán Szilvia. Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 4/1, illetve 2/1. A remek hazai védekezés hatékony támadójátékkal párosult. Ifi:48–17.

Szemán Szilvia: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.