2018.04.29. 21:58

"Olyanok voltunk, mint a Bibliában az inaszakadt...."

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 24. fordulójában hét mérkőzést játszottak vasárnap.

Ajak–Pátroha 3–1 (1–1)

Ajak, 250 néző, v.: Mónus G.

Ajak: Kovács T. – Magyar D. (Ésik G.), Sütő N., Kovács L. (Jaczina L.), Jenei R., Magyar P., Balogh S. (Balogh T.), Lakatos Cs. (Kovács J.), Soós T., Czvik S., Markos J. Edző: Kovács Tibor.

Pátroha: Mucsicska – Kalu B., Mozga Gy., Fedor A. (Kovács Sz.), Balogh I., Boda R (Gombkötő Z.)., Lakatos P., Gombkötő S., Mocsár Cs., Szitai R., Molnár V. Edző: Lelt József. Gól: Soós T. 2, Kovács L., illetve Gombkötő S. Ifi: 1–3.

Kovács Tibor: Az első húsz percben nekünk jött az ellenfél, de rendezni tudtuk a sorokat és utána már mi domináltunk. Gratulálok a fiúknak a mai játékhoz.

Lelt József: Olyanok voltunk, mint a Bibliában az inaszakadt....

Kék–Demecser 2–3 (1–2)

Kék, 150 néző, v.: Kósa Gy.

Kék: Himmer – Csáki A. (Balázs L.), Pauliska L., Veress Á., Poór B., Kulcsár T., Szurcsik Z., Csombók Cs. (Novák K.), Horváth A. (Gubek J.), Dócs N. (Fabu E.), Minyin.

Demecser: Fintor S. – Erőss P., György Á., Kantár K., Dankó G., Fabu R., Kocsis Z. (Lehóczki Zs.), Ignéczi Cs., Zsoldos T. (Hudák N.), Fodor Cs. (Tóth A.), Kiss M. Edző: Berecz Csaba. Gól: Szurcsik Z., Dócs Z., illetve Kocsis Z., Ignéczi Cs. (11-esből), Dankó G. Kiállítva: Szurcsik Z. (30. perc). Ifi: 1–13.

Fabók István: Imádok a semmiről értekezni, mert ez az egyetlen célom amit ismerek. Sajnos a hősiesen focizó csapatunk a végén vétett egy nagy kommunikációs hibát. Ledobott bennünket a wi-fi, így megszakadt minden kapcsolat a játékosok között.

Berecz Csaba: Újra megkaptuk a szokásos gólunkat, most egy hullócsillag repült a hálónkba. Innen felálltunk, és a szünetre meg is fordítottuk a meccset. Kimondott szomszédvári rangadó volt, senki sem maradt adósa a másiknak. Úgy érzem, hogy összességében mi többet tettünk a győzelemért. Megpróbáljuk összedrótozni keddre az embereinket.

Rohod–Nyírkarász 0–6 (0–3)

Rohod, 70 néző, v.: Luzsinszki.

Rohod: Kasza D. (Tóth M.) – Varga J., Dobronyi G., Kósa S., Nagy I., Kézi B., Szuromi L., Dobronyi J. (Kriser Sz.), Bencze M., Kerekes M. (Mondom F.), Ladányi D. (Baráth K.). Játékos-edző: Kerekes Mihály.

Nyírkarász: Molnár A. – Ujj Gy., Horváth J. (Galambos L., Marics I.), Ujj K. (Lovas I.), Liptai D. (Liptai A.), Jávor P. (Lakatos Á.), Varga J., Nagy B., Bandor J., Rákóczi L., Tóth T. Edző: Matyi András. Gól: Rákóczi L. 2, Varga J., Galambos L., Marics I., Lovas I. Ifi: 1–12.

Kerekes Mihály: Gratulálok a Nyírkarásznak, további sok sikert kívánok nekik.

Matyi András: Gratulálok a játékosaimnak, megvolt bennünk a kellő alázat és győzniakarás. Ez eredményezte a mai végeredményt.

Nyírmada–Gergelyiugornya 6–2 (2–1)

Nyírmada 100 néző, v.: Fehér Á.

Nyírmada: Pál Zs. – Savrnoh, Kiss M. (Szőke I.), Selyem E. (Horváth J.), Kiss E. (Barkasz Gy.), Tóth A., Jónás J. (Jónás Á.), Ponczók T., Balogh A., Csehil Á., Jóni A. Edző: Cseh Jenő.

Gergelyugornya: Szabó N. – Baráth L., Czirják M (Kormos Á.)., Peregrin R., Horváth M. (Varga T.), Szabó G., Mokri R., Deskó L. (Csatlós G.), Ducsi B. (Udvarhelyi Z.), Balázs G., Balogh T. Edző: Czirják József. Gól: Ponczók T. 2 (egyet 11-esből), Savrnoh 2 (egyet 11-esből), Selyem E., Balogh T. (öngól), illetve Deskó L., Kormos Á. Ifi: 8–0.

Cseh Jenő: Végre sikerült a támadójátékunkat összekapni, és ez a rúgott góljaink számában is megmutatkozott. Szerencsére az első félidő vége előtt sikerült újra megszereznünk a vezetést, ami meghatározta a további folytatást. Győzelmünk ilyen különbséggel is megérdemelt.

Czirják József: Mi egy igazi közönségszórakoztató csapat vagyunk. Hazai pályán a saját nézőinket, idegenben pedig a vendéglátóinkat szórakoztatjuk. Remélem, nem legyint meg bennünket a kiesés szele.

Tiszaszentmárton–Vaja 2–1 (1–0)

Tiszaszentmárton, 110 néző, v.: Híres T.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh K. (Balogh E.), Jónás Kálmán (Nagy A.), Jónás A., Iván S., Szőke Zs., Balogh R., Huzdik P. (Iván V.), Farkas T., Koszta Z. (Ésik M.), Jónás Krisztián (Eszterhai R.). Edző: Golyán Gergő.

Vaja: Vakarcs I. – Mátyus Cs., Jónás L. (Kiss A.), Pálfi L., Sándor A., Major B. (Noszál T.), Reviczki P., Járomcsák G., Deme B., Sipos J., Kondrád A. (Konrád G.). Edző: Molnár István. Gól: Balogh R. (11-esből), Koszta Z., illetve Sándor A. Ifi: 1–3.

Golyán Gergő: Egy nagyon jó erőkből álló Vaját sikerült legyőznünk. Ezt a sikert mi most jobban akartuk, gratulálok a srácoknak. Szőke jól vezényelte a csapatot.

Molnár István: Tisztes futball mellett csak annak tudtunk örülni, hogy az ötvennyolc éves kapusunknak most volt a születésnapja.

Őr–Hodász 2–0 (0–0)

Őr, 150 néző, v.: Kocsis Zs.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Márton T. (Anda G.), Varga J., Soltész Á. (Repelik Á.), Szabó A., Tisza Á., Erdei Cs. (Gáspár D.), Benkő J., Tóth G., Vaszily D. Edző: Kálmándi Bertalan.

Hodász: Jakab J. – Sinkó E., Horváth J., Bordás J., Páll R., Botos G., Vass R., Vadon B., Szabó L. (Iván D.), Tóth-Kondor I., Varga R. Edző: Pálfi József. Gól: Erdei Cs., Szabó V. Ifi: 1–5.

Kálmándi Bertalan: Nem játszottunk olyan jól mint a múlt héten, de ezért is három pontot adnak. Gratulálok a fiúknak, további sok sikert a hodászi csapatnak.

Pálfi József: Remélem a májusfa állítás jobban fog sikerülni. Gratulálok az ificsapatnak és az edzőjüknek.

Ladányi TC–Fényeslitke 2–1 (1–1)

Mezőladány, 100 néző, v.: Gergely S.

Ladányi TC: Petranics – Rakoncza T., Sajtos R., Árva B., Angyal Á., Kovács A., Demeter A. (Szilágyi G.), Vantyuch B., Kun B. (Cser P.), Dobod D., Berecz Zs. Edző: Sajtos András.

Fényeslitke: Janda T. – Nagy M., Kázsmér L., Karasz A. (Horváth F.), Sárkány G., Lupcsa Cs., Miskolczi G. (Sáreczki F.), Bakó G. (Kernács J.), Miskolczi Á., Nagy B., Varga R. (Szatmári M.). Edző: Karasz Attila. Gól: Berecz Zs. 2, illetve Miskolczi Á. Kiállítva: Rakoncza T. (54. perc), Berecz Zs. (54. perc). Ifi: 0–3.

Sajtos András: Az első húsz percben meglepett bennünket az ellenfél, a vezetést is megszerezték. A szünetben sikerült rendezni a sorokat, és kilenc emberrel is megérdemelten nyertük.

Karasz Attila: A második gólt egy kabaréba illő szituáció előzte meg, ezután történt két kiállítás, amit nem tudtunk meglovagolni, bár többször a kapussal szemben álltunk. A Fényeslitkének szeretnék további sok sikert kívánni, ugyanis nagyon jó társaságot ismertem meg bennük, remélem az előttük lévő akadályokat sikerrel veszik.

1. Ajak 22 17 2 3 55–29 53

2. Gyulaháza 20 16 1 3 75–18 49

3. Tiszakanyár 21 14 3 4 75–32 45

4. Nyírkarász 21 13 2 6 51–31 41

5. Pátroha 21 12 1 8 56–30 37

6. Ladányi TC 21 11 3 7 39–27 36

7. Vaja 21 9 5 7 56–47 32

8. Demecser 22 9 3 10 56–54 30