2018.08.27. 08:24

"Ezt egy olyan pályán értük el, ahova a teheneket is bokagumival engedik ki legelni"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 3. forduló.

Nyírmada–Ladány TC 2–4 (0–1)

Nyírmada, 105 néző, v.: Major

Nyírmada: Pál-Szikszai, Kézi (Selyem), Jónás J. ( Kiss M.), Ponczók, Balogh A., Csehil, Bombera, Jóni A., Kiss, Savrnoh. Edző: Cseh Jenő.

Ladányi TC: Pécsi-Galambos (Kállai Á.), Osztojkán (Bálint), Pólyán, Demeter, Kovács D., Onder, Demeter, Cser, Sajtos R. (Berecz Zs.), Révész. Edző: Sajtos András.

Gól: Ponczók, Szikszai, illetve Onder 3., Kállai. Kiállítás: Kiss, Jóni A. illetve Berecz Ifi: 11:0

Cseh Jenő: – Kritikán aluli játékvezetés mellett, hiányolok egy meg nem adott tizenegyest, egy jogos kiállítást az ellenfél csapatából. Férfias küzdelem folyt a pályán, kétszer álltunk fel a padlóról, de két buta hibánk megpecsételte sorsunkat.

Sajtos András: – Szikrázóan kemény mérkőzésen rászolgáltunk a győzelemre. Gratulálok csapatom mai hozzáállásához!

Ramocsaháza–Berencs FC 3–2 (2–1)

Ramocsaháza, 80 néző, v.:Sipos

Ramocsaháza: Dankó-Zsiros, Makula, Lakatos, Hajdú (Nagy), Ladányi D., Farkas (Málik), Bacskai, Künstler ( Simon), Ladányi S.(Bagoly), Fodor. Edző: Bacskai Attila

Berencsb FC: Ignéczi – Beri, Demjén, Baráth, Baglyos, Gyüre, Molnár, Csiki, Fogas, Csépke, Szabó. Technikai vezető. Tóth Ottó. Gól: Farkas, Lakatos, Ladányi S., illetve Baglyos, Lakatos (öngól). Ifi: 5-0.

Bacskai Attila: – Kizárólag a győzelemnek örülhetünk, készülünk a következő mérkőzésre.

Tóth Ottó: – A mérkőzés képe alapján gólokkal kellett volna nyernünk, ehelyett a helyzetet jobban kihasználó hazaiak örülhettek a győzelemnek.

Dombrád–Őr 5–1 (1–1)

Dombrád, 50 néző. v.: Híres T. Dombrád: Szabolcsi – Molnár T. (Verner), Németh, Fabu, Pap, Tóth, Kósa (Kovács), Hornyák (Herczeg), Balla, Molnár Tamás (Borbély). Edző: Tóth János

Őr: Oláh – Márton ( Bencze), Szabó, Kézi (Szabó A.), Tisza, Erdei (Szabó L.), Benkő, Tóth, Repelik (Deme), Szuromi, Kendl. Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Tóth Zs. 3, Pap, Molnár illetve Szabó (11-esből) Ifi: 1-1

Tóth József: – Jól kezdtük a mérkőzést, meg is szereztük a vezetést. A második félidőben nagy elánnal jött ki csapatom, és tíz perc alatt el is döntötte a mérkőzést.

Kálmándi Bertalan: – Az első félidőben partiban voltunk a hazaiakkal, a másodikban bent maradtunk az öltözőben, amit a hazaiak meg is büntettek.

Vaja–Pátroha 0–2 (0–0)

Vaja, 200 néző, v.: Éva I.

Vaja: Vakarcs- Palcsák, Soltész, Sándor (Konrád A.), Zakor (Reviczki), Jónás, Mocsár (Kerekes), Mulutó, Gazdag, Konrád G., Zakor. Edző: Molnár István.

Pátroha: Szabó – Gombkötő (Kovács Sz.), Kalu, Mozga (Szitai), Fedor, Balogh, Horváth, Mocsár (Jenei), Molnár, Varga, Kántor. Edző: Lelt József. Gól: Balogh, Varga. Ifi: 2-2

Molnár István: – Nagyon gyengén játszottunk, amit a vendégcsapat ki is használt, így megérdemelten vitte el a három pontot. Köszönjük dr. Gyene Bálint felajánlását.

Lelt József: – Magabiztos győzelmet arattunk egy jó csapat otthonában. Ennek értéket növeli, hogy ezt egy olyan pályán értük el, ahova a teheneket is bokagumival engedik ki legelni.

Szabolcsveresmart–Demecser 2–3 (0–1)

Szabolcsveresmart, 100 néző, v.: Piskóczi Zs.

Szabolcsveresmart: Kiss – Jónás K., Szoboszlai, Dócs (Hosszú), D. Nagy Á. (Nagy F.), Meggyesi (György Máté), Szabó (Bakó), Rostás, György Miklós, Szidor (Vincze), Dócs. Edző: Bódi Sándor

Demecser: Fintor – Garai, Zsoldos, Erőss, Csire, Kantár (Makula), Dankó (Rácz), Sajtos (Kocsis), Gombkötő (Lakatos), Kiss, Dobrai. Edző: Berecz Csaba

Gól: György, Jónás K. illetve Kantár 2, Sajtos Kiállítás: Makula, Sajtos Ifi: 1-3

Bódi Sándor: – Kemény, parázs mérkőzésen akkor tudunk pontokat szerezni, ha helyzeteinket ki tudjuk használni.

Berecz Csaba: – Sima 3–0-ás vezetésünk után valami megváltozott a pályán, a szereplési vágytól túlfűtött játékvezető döntéseivel megnehezítette dolgunkat. További sok sikert kívánok a hazaiaknak, akik még meg fogják nehezíteni ellenfeleik dolgát.

Záhony–Nyírkarász 2–2 (2–1)

Záhony, 200 néző, v.: Paráda R.

Záhony: Csiki – Pálinkás, Zán, Iván, Boda (Sárkány), Setét, Tóth, Huzdik (Orgován), Pálosi, Angyal, Lupcsa. Edző: Sárkány Gábor

Nyírkarász: Kiss – Ujj Gy., Király, Ujj K (Jenei). Jávor (Horváth), Varga, Bandor, Lovas, Rákóczi, Tóth, Csuka. Edző: Tóth Tibor

Gól: Pálosi, Setét illetve Csuka, Király. Ifi: 0-1

Sárkány Gábor: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de elkerülhető találatokat kaptunk. Második félidei pontatlan, kapkodó játékunknak köszönhetően nem sikerült itthon tartanunk a három pontot. A folytatásban ennél többre lesz szükségünk.

Tóth Tibor: – Nagyon jó iramú mérkőzésen 2–0-ás hátrányból sikerült felállnunk, bár van egy kis hiányérzetem, mert az utolsó negyedórában magunk javára fordíthattuk volna az eredményt. A pontszerzést a csapat a polgármester úr születésnapjára ajánlja.

Kék–Fényeslitke 2–3 (2–2)

Kék, 80 néző, v.: Tordai M.

Kék: Szűcs – Poór (Gubek), Kulcsár, Szurcsik, Kántor T., Bodó (Minyin), Kántor P., Rácz, Csombók (Tóbiás), Horváth (Soós), Dócs. Edző: Fabók István

Fényeslitke: Janda – Nagy, Rusznák, Kovács, Iván, Miskolczi G., Dankó, Miskolczi Á., Arnóczki (Csökmei), Balogh, Toma. Edző: Nagy Zoltán

Gól: Szurcsik, Kántor illetve Nagy M. 2, Kovács Ifi: 2-3

Fabók István: – No comment!

Nagy Zoltán: – A rendkívül lelkesen játszó hazaiakat sikerült egy góllal felülmúlnunk, gratulálok a csapatomnak!

Gergelyiugornyai SE–Ajak SE 4–0 (1–0 )

Gergelyiugornya, 300 néző: , v.: Resán G.

Gergelyiugornya: Szabó G. (Csordás A.) – Járomcsák G., Ballai L., Mándi L., Ducsi B.(Baráth L.), Horváth M.(Peregrin R.), Lakatos A. (Czirják M.), Balogh T., Csonka L. (Udvarhelyi Z.), Mokri R., Zán B. Edző: Czirják J.

Ajak: Leskovics A. – Iski Á., Jónás K., Magyar D.(Jaczina L.), Magyar P., Lakatos Cs.(Balogh T.), Jónás D. (Horváth L.), Kovács L., Sütő N., Dolhai M., Szőlősi L. Edző: Barati István Gól: Mándi L.3, Csonka L., Ifi: 2-3

Czirják József: – Gratulálok a fiúknak, ma mindent megtettek a győzelemért. Minden csapatnak azt kívánom, hogy ilyen szurkolótábora legyen, mint nekünk, köszönjük a biztatásukat. Mindent megteszünk a jövőben is, hogy jó meccseket lássanak.

Barati István: – Megérdemelt hazai győzelem. Mezőnyben nem játszottunk rosszul, de a hazaiak nagyon jól