2018.08.18. 20:30

Gólzápor Kemecsén és Milotán

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A megyei II. osztály szombati meccsei közül kettőn gólzápor hűsített valamelyest a kánikulán.

A kemecseiek csak két kézzel tudták megmutatni, hogy hányszor mattolták a nyírtelekieket. Gondban lettek volna, ha szereznek még egy gólt.. Milota rendesen odavágott a teremieknek, tucatnyi találatot ért el, a vendégek négy góllal kozmetikázták a kozmetikázhatatlan eredményt.

Nyírerdő-csoport

Berencs FC – Dombrád 2-4 (2-2)

Berencs, 80 néző, v.: Lövei. .

Berencs: Ignéczi S.- Demján T., ( Szabó Z.,) Baráth I., Baglyos F., Kovács Cs., Gyüre P., ( Károlyi N.,)Csiki M., ( Bordzák Zs.,)Beri G., ( Haga Cs.,) Fogas Zs., Csépke M., Szabó Á., Edző: Haga Sándor.

Dombrád: Szokolai Cs.- Molnár T.,( Herczegh I.,) Pap M., Verner M., Borbély L., ( Kósa Á.,)Tóth Zs., ( Németh T.,) Balla J., Molnár P., Fabu R., Hornyák M., Tamás L., Edző: Tóth János Gól: Csiki M., Beri G., Tóth Zs.,(3) Fabu R. Ifi: 0-7

Haga Sándor: - Az iksz reálisabb lett volna a helyzeteink alapján. Gratulálok a fiúknak a küzdelemhez.

Tóth János: - Szép környezet, jó játékvezetés, lelkes hazai csapat. Helyzeteinket jobban kihasználva, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Kelet–Magyarország-csoport

Kölcse–Kocsord 1-1 (1-0)

Kölcse, 50 néző, v.: Pethő.

Kölcse: Lutnanki- Gyurkó J., Sztáraszta F., Vári N., Ilbán M., ( Béres I.,) Srjuba V., Szeles L.,( Rikli M.,) Szakadáti T., Halász T., Orosz N.,( Varga F.,) Máté G., Edző: Máté Imre.

Kocsord: Mándi P.- Szabó M., Jónás A., (Srankó J.,)Horváth Á., Szabó D., Bozsányi S., Botos B., Mező A., Katona R., ( Páskulí L.,) Jónás P., ( Balogh R.,) Szabó V., ( Szondi R.,) Edző: Tóth Zoltán Gól: Srjuba V., illetve Srankó J.,Ifi: 3-1

Máté Imre:- A fiúk harcosságát dicsérném. Helyzeteink megvoltak de sajnos kimaradtak igy jogos a döntetlen.

Tóth Zoltán:- Jó iram mérkőzésen, jó csapat ellen, jó játékvezetés mellett megérdemelten szereztünk egy pontot.

Vámosoroszi–Tisztaberek 2-1 (2-0)

Vámosoroszi, 150 néző, v.: Kocsis Zs.

Vámosoroszi: Bodnár B.- Tisza S.,( Kiss D.,) Bakó K., Somogyi R., ( Szaniszló T.,)Riskó T., Rigó A., ( Pokol Cs.,)Baráth G.,( Geletei Z.,) Róka R., Márton J., Szabó A., Szabó A., ( Csatári Z.,)Edző: Mikes Ferenc.

Tisztaberek: Makay Z.- Berki N., Rudnák N., Kálló A., Lukács N., Nagy J., Kiss G., ( Lukács P.,) Szilágyi L., Tóth J., Jóni R., Erdős S.,( Mester A.,) Edző: Oroszi István Gól: Szabó Antal., (2) Nagy J., Ifi: 2-3

Mikes Ferenc:- Az első hazai mérkőzésnkön győzelemmel mutatkoztunk, be ami mindennél fontosabb. Gratulálok a csapatnak.

Oroszi István: -Összességében megérdemelte, az ellenfél győzelmet. Az utolsó negyedórában kiegyenlíthettünk volna.

Milota - Terem 12-2 ( 4-1)

Milota, 100 néző,v.: Király A.

Milota: Tóth - Fejes M., Varga T., ( Bunna A.,)Tóth K., Palotás Sz., Delényi A., Fóris I., Fejes D., Burjász J., Sankó K., Lakatos Gy., (Rétfalvi G.,) Edző: Elek László

Terem: Kovács A.- Nagy J., Schmidt T., Fodor A., Simon R., Kóródi O., Szilágyi G., Páskuly T., Jéri R., Botos Z., Papp Á., Edző: Elnök: Képíró Dániel Gól: Palotás Sz.,(4) Fóris I.,(2) Delényi A.,(2) Fejes D., Burjász J., Tóth K., Rétfalvi G.,11- es Szilágyi G., Jéri R., Ifi:4-3

Elek László:- Gratulálok mindkét csapatunknak a győzelemhez, amit Fóris Istán születésnapjára ajánlunk. Ez az önbizalomnövelő győzelem kellet a következő 2 mérkőzésünkre. További sok sikert kívánunk a szimpatikus vendégeknek.

Képíró Dániel:- Sok hiányzó játékosunkat nem tudtuk megfelelően pótolni. Ez a szombati forduló nekünk rosszul jön.

Jánkmajtis - Nagydobos 2-1( 0-0)

Jánkmajtis, 80 néző, v.: Sipos L.

Jánkmajtis: Chioreanu R-A.- Mikula D., Costea G., Balogh S., Petrás M., (Della S.,) Puskás D., Costea P., Bartha K., Szabó P., Homoki G., ( Balogh Zs.,) Tóth K., Edző: Szabó István

Nagydobos: Pindzsula P.- Dereceni B., Kontros E., Bégány Zs., Paragh M., Pap I., Nagy D., Blanár E., Murguly N., ( Szatlóczki T.,)Biró J., Szabó P)Bégány G., (Murguly Cs) Edző: Borza László Gól: Balogh S., Costea P.,Bégány Zs., Ifi:11-0

Borza László:- Nem érdemeltünk vereséget. Elég jól játszottunk, de a rutintalanságunkat megbüntették a 84. percben.

Nyírcsaholy- Nyírmeggyes 0-5 (0-1)

Nyírcsaholy, 80 néző,v.: Liták T.

Nyírcsaholy: Gergely I.- Sarkadi L., Lehoczky R., Szabó I., Botos S., Balogh J., (Gergely B.,) Petrohai L., Petrohai Gy., Gergely M., Balogh Zs., Toth K., Edző: Szimuly Gábor

Nyírmeggyes: Hajzer T.- Balogh L., Nagy Zs., Gózner K., (Rézműves F.,) Dobai T., ( Kovács L.,)Éles B., Nógrádi S., Bornemissza I., Takács S.,( Nemes Z.,) Szondi Á., Székely Zs., Edző: Körmös Miklós Gól: Dobai T.,2 Nemes Z.,2 Kovács L.,Ifi: 4-2 Kiálitás: Sarkadi L.,78.percben

Szimuly Gábor:- Múlt heti győzelem után úgy gondoltuk, elég lesz ha csak kidobjuk a mezeket a pályára. Jókor jött ez a pofon megpróbálunk tanulni belőle.

Körmös Miklós:- Az első félidőben le kellett volna zárnunk a mérkőzést. A második félidőben mint, csapat csapatjátékban felülmúltuk az ellenfelünket és úgy érzem, hogy az eredményt megérdemeltük. Gratulálok a srácoknak. További sok sikert a Nyírcsaholynak.

Pannónia Zrt.csoport

Tiszalök- Napkor 1-3 ( 0-1)

Tiszalök, 100 néző, v.: Rendek

Tiszalök: Szombati K.- Aszalós M., Balogh A.,( Szanics A.,) Fábián R.,( Benyusz M.,) Kiss R., Magyar G., Puncsák Cs., Kovács J., ( Majoros P.,) Aszalós M.,( Kiss T.,) Kiss A., Fábián K., (Fábián A.,) Edző: Nagy Gábor.

Napkor: Nádasdi Sz.- Nagy G., ( Linczenbold R.,) Ország Zs., Gyarmati S., Nagy Á., Támba B.,( Gilányi L.,) Magyar M., ( Nádasdi M.,) Somogyi L., Juhász J., Tudlik D., Hegedüs D.,( Bagonyi P.,) Edző: Somogyi László Gól:Kiss R., Juhász J., Tudlik D.,(2) Ifi: 10-3

Nagy Gábor:- Az öt kapufánk, és a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. Hátul gyermeteg egyéni hibák miatt kaptuk a gólokat., Jövő héten megpróbálunk javítani. Sok sikert a Napkori csapatnak. Valamint az ifjúsági csapatnak gratulálunk.

Somogyi László:- Küzdelmes mérkőzésen fiataljaink megmutatták, hogy van bennük kurázsi. Köszönet a játékosoknak, és az ifi csapatnak.

Kemecse- Nyírtelek 10-0( 8-0 )

Kemecse, néző,100 v.: Gergely

Kemecse: Péter M.- Szűcs F., Bárány T., Márton P., Szathmári S., Lukács G., Kovács M., (Szaffián Sz.,)Balázsi P.,Petics Gy., Kocsi Sz., Kovács M., Karkusz A., Sándor D., Szathmári D., Mogyorósi Á.,Edző: Resán Attila.

Nyírtelek: Szép A (Dankó Z.) - Veres A., Mészáros M., Setét P., Bistyei B., Boldi K., ( Szalanics B.,) Németh F., Csernyik B., Bécsi R., Varga J., Edző: Dankó Zoltán Gól: Kovács I .3 , Szathmári D, Szaffián Sz. Szathmári S., (egyet 11-esből) 2-2, Balázsi P.,1-1. Ifi:2-1

Resán Attila:- Közönségszórakoztató első félidővel sikerült búcsúztatnunk Kovács Mihályt a megyei labdarúgástól. Köszönjük neki, a nálunk eltöltött éveket.

Dankó Zoltán:- A második félidőre lehet építkeznünk,és gratulálunk a hazai csapatnak.