Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 4. forduló.

Rétközberencs, 200 néző, v.:Lipták

Berencs FC: Borzák – Beri, Demjén, Baráth, Baglyos, Kovács Cs., Csiki, Fogas, Csépke (Szabó Z.), Jaczina (Gyüre), Szabó Á.

Nyírmada: Pál – Kiss M., Horváth J., Szikszai (Szőke), Farkas, Jónás, Ponczók, Balogh, Csehil, Bombera (Selyem), Savrnoh

Gól: Demjén illetve Farkas G. 2, Csehi, Bombera 2. Ifi: 0-6

Tóth Ottó: - Az első félidei játékunk következménye az újabb hazai vereség. A második félidőben felébredtünk, de ez már későnek bizonyult.

Cseh Jenő: - Az első tíz percben ránk ijesztett az ellenfél, de aztán magunkhoz tértünk és négy kontrából meg tudtuk őket lepni. Gratulálok az új igazolásunk bemutatkozásához. A második félidőben érthetetlenül rosszul játszottunk, de egy újabb kontrából sikerült a mérkőzést lezárni.

Kék-Gergelyiugornya 2-3 (1-1)

Kék, 100 néző, v.: Szabó Á.

Kék: Himmer – Gnonsoakla, Poór, Kulcsár, Szurcsik, Kántor (Horváth), Bodó, Soós (Tóbiás), Csombók, Dócs, Minyin (Rácz)

Gergelyiugornya: Szabó G. - Balla (Baráth), Zán, Peregrin (Udvarhelyi), Czirják (Lakatos A.), Horváth M (Deskó), Balogh T., Járomcsák, Mokri, Mándi, Csonka (Balázs)

Gól: Szurcsik 2 illetve Balogh T. 2, Deskó. Ifi: 8-2

Fabók István: - Megint nem maradt más, mint gratulálni az ellenfélnek. Óriási tisztelet jár ezeknek a fiúknak, akik hétről-hétre hatalmasat küzdenek, csak a szerencse nem akar mellénk állni.

Czirják József: - Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, de szerencsére a rossz játékkal megnyert meccsért is három pontot adnak.

Fényeslitke-Záhony 3-3 (1-1)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Lucsik

Fényeslitke: Márta – Nagy M., Rusznák (Dankó T.), Fodor, Gyüre (Arnóczki), Kovács J., Iván, Miskolci, Nagy B. ( Fodor), Balogh, Toma

Záhony: Csiki – Vantyuch, Zán, Iván, Sárkány, Tóth N., Huzdik, Kázsmér, Balogh R., Angyal, Lupcsa

Gól: Kovács J., Toma, Nagy M. illetve Balogh R., Sárkány G., Iván Ifi: 5-3

Nagy Zoltán: - Közönségünket kiszolgálta a két csapat, nagyon nagyot küzdöttünk, amihez gratulálok minden játékosomnak.

Sárkány Gábor: - Sajnálom, hogy három rúgott góllal nem tudtunk nyerni, dolgozunk tovább. Gratulálok a lelkes hazai csapatnak.

Nyírkarász-Szabolcsveresmart 5-1 (3-0)

Nyírkarász, 100 néző, v.:Sipos

Nyírkarász: Kiss Á. - Ujj Gy., Horváth J (Csaholczi)., Ujj K. (Dajka), Jávor, Varga, Bandor (Király), Lovas (Jen), Rákóczi, Tóth (Jávor), Csuka

Szabolcsveresmart: Kiss R. - Jónás K., Szoboszlai (György), Jónás A., Nagy, Szabó (Bakó), Rostás, Megyesi, Kertész (Vincze), György, Dócs (Meggyesi)

Gól: Tóth G., Varga J. 2, Rákóczi 2 illetve Rostás Kiállítás: Tóth G. illetve Dócs Ifi: 6-2

Tóth Tibor: - Nagyon gyenge enervált játékunk ellenére még simább győzelmet is arathattunk volna, mivel helyzeteink negyedét használtuk csak ki. Győzelmünket a balesetet szenvedő Marinka Tibor U13-as játékosunk gyógyulására ajánljuk.

Tara Sándor: - A harmincadik perctől mi játszottunk emberelőnyben, ami érdekes módon minket zavart meg. A hazaiak csatárduója lefocizott bennünket.

Pátroha-Dombrád 1-2 (0-0)

Pátroha, 150 néző, v.: Lengyel

Pátroha: Szabó A.- Kalu, Mozga, Fedor, Balogh, Lakatos, Horváth, ( Kovács.), Gombkötő,( Balogh.), Mocsár, Varga, Kántor Zs.(Molnár.),

Dombrád: Szabolcsi M.- Molnár, Fabu, Balla, Pap, Verner,( Birke.), Borbély,( Németh T.), Tóth, ( Kósa.), Kovács, Molnár, Tamás

Gól: Kántor Zs., illetve Molnár T., Pap M., Ifi: 1-8

Lelt József: - A csapatomat nem tudom elmarasztalni az eredmény miatt. Ki-ki meccset játszottunk a bajnok esélyessel. Utolsó pillanatban talált góllal szerencsésebb csapat nyert.

Tóth János: - Gratulálok pátrohai vezetőségnek a kulturált körülményekért. A mai napon egy igazi szomszédvári rangadót láthattunk, ahol mindkét csapat becsülettel tette a dolgát. Döntetlen szagú mérkőzésen fiatal csapatunk az utolsó pillanatokban eldöntötte a mérkőzés sorsát. Igazi csapatmunka volt. Gratulálok az ifi teljesítményéhez. Hajrá Dombrád, dolgozunk tovább.

Őr-Ramocsaháza 2-0 (1-0)

Őr, 120 néző, v.:Szabó I.

Őr: Oláh.- Varga,( Repelik.), Szabó, Tisza, (Szabó), Erdei,( Kézi), Benkő, Deme, Tóth, Kósa, Szuromi,( Szabó A.), Kendl (Bencze M.),

Ramocsaháza: Dankó.-Zsíros,( Bagoly.), Makula, Lakatos, Hajdú,( Stummer R.), Ladányi D., Farkas,( Nagy S.), Bacskai, Künstler, ( Málik), Ladányi S., Fodor

Gól: Szuromi L., Erdei Cs., Ifi: 3-3

Kálmándi Bertalan: - Megvan hála istennek az első hazai győzelmünk. Rengeteg helyzetet kihagytunk, hízelgő a vendégek részére ez az eredmény, de ezért is három pontot adnak. Gratulálok a csapatomnak.

Bacskai Attila: - Enervált gyenge játékunknak meglett az eredménye. Bízok a csapatomban, hogy talpra tud állni. Kiváló játékvezetés mellett sajnos az eredmény ránk nézve volt hízelgő. További sok sikert Őrnek.

Ladányi TC-Ajak 2-0 (0-0)

Mezőladány, 120 néző, v.: Ésik

Ladányi: Pécsi.-Rakoncza, Árva, Galambos,( Osztolykán), Polyán, Révész, ( Kállai), Demeter A., Kovács, Onder, Demeter L.,

( Bálint.), Sajtos ( Kun.),

Ajak: Leskovics.- Iski, ( Haga), Jónás, Magyar, Kovács, Biró, ( Balogh), Jónás, Sütő, Dolhai, Horváth, ( Lakatos), Szőlősi

Gól: Kun B., Bálint K., Ifi: 0-4

Sajtos András: - Második félidei játék alapján, a helyzetkihasználás eredményei után megérdemelten szereztünk három pontot.

Barati István: - Kiegyenlített küzdelmes mérkőzést játszottunk. Megvoltak a helyzeteink, hogy megszerezzük a vezetést de ezek sajnos kimaradtak. Így a hazaiak a végén megérdemelten nyertek.

Demecser-Vaja 1-1 (0-0)

Demcser, 150 néző. v.: Híres T.

Demcser: Fintor.- Erőss, Csire, Kantár, ( Lehóczki), Dankó, Zsoldos, Kocsis ( Kriser), Gombkötő, Garai, Kiss, Dobrai, Edző: Berecz Csaba

Vaja: Vakarcs.- Mátyus, Palcsák, Kerekes ( Mocsár), Soltész, Zakor, Jónás, Mulutó, Konrád, Zakor, Kondrád, Edző: Molnár István

Gól: Gombkötő Z., Zakor J.,Ifi: 1-7