"Egy öngól, egy egyéni hiba, egy kiállítás..."

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 5. forduló.

Ajak-Berencs 1-0 ( 0-0)

Ajak, 100 néző, v.: Gergely S.

Ajak: Leskovics A.- Iski Á., Magyar P., Kovács L., Bíró J., Jónás D., Balogh T., Sütő N., Lakatos Cs. (Haga J.), Horváth L., Szőlősi L. Edző: Barati István.

Berencs: Ignéczi S.-Haga Cs. (Zsíros N.), Beri G., Demjén T., Baráth I., Gyüre P. (Borzák Zs.), Kovács Cs., Fogas Zs., Károlyi N., Jaczina L., Szabó Á. Edző: Tóth Ottó.

Gól: Bíró J. Ifi: 6-0.

Barati István: - Közepes színvonalú mérkőzésen nyögvenyelős győzelmet arattunk. A helyzetkihasználással hadilábon állunk.

Tóth Ottó: - A mérkőzésen helyzetek tömkelegét hagytuk ki. A második félidőben a hazai csapat egy kontra támadásból megszerezte a vezetést, miután sajnos nem tudtunk újatani így Ajakon hagytunk három pontot. Köszönöm a fiúk, mai meccshez való hozzáállását.

Dombrád-Demecser 5-0 (4-0)

Dombrád, 80 néző, v.: Paráda.

Dombrád: Szabolcsi M.- Molnár T., ( Birke Cs.), Kovács I., Pap M., Verner M., Borbély L., Tóth Zs.,( Németh T.), Balla J., (Hornyák M.),Molnár P., ( Kósa Á.), Fabu R., Tamás L., ( Herczeg I.) Edző: Tóth János

Demecser: Fintor S.- Kiss M., Zsoldos T.,( Kriser Sz.), Erőss P., Csire G., Kantár K., Dankó G., (Horváth M.), Sajtos N., ( Kocsis Z.), Gombkötő Z., Balogh K., Garai G. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Pap M., Verner M., Borbély L., Tóth Zs.2. Kiállítás: Balogh K. ( 34.). Ifi: 6-1.

Tóth János: - Sportszerű ellenféllel szemben az első félidőben eldöntöttük a mérkőzés sorsát. A második félidő lecsorgott. Gratulálok az ifi győzelméhez, és a felnőtt csapat minden tagjának.

Berecz Csaba: - Az első félidőben hamar elrendeztük magunkat. Egy öngól, egy egyéni hiba, egy kiállítás. Emberhátrányban már nem tudtuk azt nyújtani amit szerettünk volna egy jó csapat otthonában. Van hová fejlődnünk, de dolgozni kell edzeni kell. Megérdemelt hazai siker született a mai napon.