2019.01.05. 14:54
Kelet-Eissmann Kupa: Mindhárom meccsét megnyerte a Ma-Csa Kft. csapata
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A mai játéknap a G csoport küzdelmeivel zárult. Mindhárom meccsét megnyerve, az első helyen jutott tovább a Ma-Csa Kft. csapata, a második helyet A Nyírség-Copy Kft. gárdája szerezte meg azonos pontszámmal a harmadik helyezett Qvick 2000 Kft. Tiszavasvárival.
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A mai játéknap a G csoport küzdelmeivel zárult. Mindhárom meccsét megnyerve, az első helyen jutott tovább a Ma-Csa Kft. csapata, a második helyet A Nyírség-Copy Kft. gárdája szerezte meg azonos pontszámmal a harmadik helyezett Qvick 2000 Kft. Tiszavasvárival.
A csoport
14.Bohemians FC–Barabás SE 4-3
14.30: Fáraó Bútor–Nyírtura FC 4-2
15: Fáraó Bútor–Bohemians FC 4-1
15.30: Nyírtura FC–Barabás SE 2-0
16: Bohemians FC–Nyírtura FC 5-8
16.30: Fáraó Bútor–Barabás SE 5-0
A csoport végeredménye: 1. Fáraó Bútor 9, 2. Nyírtura 6, 3. Bohemians FC 3, 4. Barabás 0
B csoport
17: Perec Bt. Sényő–Pizza Diner SC 4-1
17.30: Blades Mérk–REAL-TA-TE FC 1-2
18: Blades Mérk–Perec Bt. Sényő 1-7
18.30: REAL-TA-TE FC–Pizza Diner SC 5-3
19: Perec Bt. Sényő–REAL-TA-TE FC 2-3
19.30: Blades Mérk–Pizza Diner SC lapzárta után
A csoport végeredménye: 1. REAL TA-TE 9, 2. Perec Bt. Sényő 6, 3. Pizza Diner SC 3, 4. Blades Mérk O.
C csoport
20: Offside Old Boys–Nagymajtényi Falatozó 3-0
20.30: Makkai Trans Kft.–Beerhaverock 3-5
21: Makkai Trans Kft.–Offside Old Boys FC 2-7
21.30: Beerhaverock-Nagymajtényi Falatozó 4-1
22: Offside Old Boys FC–Beerhaverock 3-1
22.30: Makkai Trans Kft.–Nagymajtényi Falatozó 5-6
A csoport végeredménye: 1. Offside Old Boys 9, 2 Beerhaverock 6, 3. Nagymajtényi Falatozó 3,4. Makkai Trans Kft. 0.
Szombat
D csoport
8: Nagy Fiúk FC–Spartacus 1928 0-4
8.30: Mustang FC–Offside Sport Cafe 2-13
9: Mustang FC–Nagy Fiúk FC 1-6
9.30: Spartacus 1928–Offside Sport Cafe 2-4
10: Nagy Fiúk FC–Offside Sport Cafe 0-9
10.30: Spartacus 1928–Mustang FC 4-4
A csoport végeredménye: 1. Offside Sport Cafe 9, 2. Spartacus 1928 4, 3. Nagy Fiúk 3, 4. Mustang FC 1.
E csoport
11: Bounduelle Nyírszőlős I.–Angyal Szerszám Outlet Gávavencsellő 0-11
11.30: Szabolcsi Ragadozók–Nyír-Chem Kft. 2-3
12: Szabolcsi Ragadozók–Bounduelle Nyírszőlős I. 19-0
12.30: Nyír-Chem Kft. – Angyal Szerszám Outlet 3-1
13: Bouduelle Nyírszőlős I.–Nyír-Chem Kft. 0-8
13.30: Szabolcsi Ragadozók–Angyal Szerszám Outlet 5-1
A csoport végeredménye: 1. Nyír-Chem Kft. 9, 2. Szabolcsi Ragadozók 6, 3. Angyal Szerszám Outlet 2, 4. Bounduelle Nyírszőlős I. 0.
F csoport
14: Autonet FC–Real Margit 5-1
14.30: Eissmann Hungária Kft.–Bounduelle Nyírszőlős II. 2-0
15: Eissman Hungária Kft.–Autonet FC 1-6
15.30: Real Margit–Bousnduelle Nyírszőlős II. 4-2
16: Autonet FC–Bounduelle Nyírszőllős II.5-1
16.30: Eissmann Hungária Kft.–Real Margit 1-9
A csoport végeredménye: 1. Autonet FC 9, 2. Real Margit 6, 3. Eissmann Hungária Kft. 3, 4. Bonduelle Nyírszőlős II. 0.
G csoport
17: Nyírség Copy Kft.-Qvick 2000 Kft. T.vasvári 5-3
17.30: Wave FC–Ma-Csa Kft. 1-8
18: Wave FC–Nyírség Copy Kft. 1-8
18.30: Ma-Csa Kft.–Qvick 2000 Kft. Tiszavasvári 9-3
19: Nyírség Copy Kft.–Ma-Csa Kft. 3-7
19.30: Wave FC–Qvick 2000 Kft. Tiszavasvári 3-4
A csopot végeredménye: 1. Ma-Csa Kft. 9, 2. Nyírség Copy Kft. 6, 3. Qvick 2000 Kft. Tiszavasvári 6, 4. Wavw FC 0.
Vasárnap
H csoport
8: Balla Bau S.R.O Cigánd–Toldi Tigers
8.30: Pásztor Team Tímár–Black Power
9: Pásztor Team Tímár–Balla Bau S.R.O Cigánd
9.30: Black Power–Toldi Tigers
10: Balla Bau S.R.O Cigánd–Black Power
10.30: Pásztor Team Tímár–Toldi Tigers
A legjobb tizenhat között
11: Fáraó Bútor–Beerhaverock
11.30: REAL TA-TE– Nyírség Copy Kft.
12: Offside Old Boys–Reál Margit
12.30: Offside Sport Cafe–Szabolcsi Ragadozók
13:Nyír-Chem Kft.–Perec Bt. Sényő
13.30: Autonet FC–H2
14: Ma-Csa Kft.–Spartacus 1928
14.30: H1–Bohemians
Mérkőzések a legjobb nyolc között
I., 15: A1–C2 győztes–B1–G2 győztese
II., 15:30: C1–F2 győztese–D1–E2 győztese
III., 16: E1–B2 győztese–F1–H2 győztese
IV., 16.30: G1–D2 győztese–H1–A2 győztese
Elődöntők
1., 17: I. győztese–II. győztese 2.,
17.30: III.győztese–IV. győztese
Bronzmeccs 18: 1. vesztese–2.vesztese
Játék
18.25: Rúgjon a Kelettel kilencméteres rúgóverseny előfizetőknek
Döntő
18.35: 1. győztese–2. győztese
Korábban írtuk: Az F csoport küzdelmeit az Autonet FC nyerte veretlenül, a második hely sorsáról az utolsó mérkőzés döntött, amelyen a Real Margit meggyőző fölénnyel múlta felül az Eissmann Hungária Kft. csapatát és jutott ezzel tovább.
Korábban írtuk: Az eddig legtöbb gólt a E kvartett szombati meccsein láthatták az érdeklődők. A nyírszőlősieknek harmincnyolszor kellett kiszedniük a hálójukból a labdát, a Szabolcsi Ragadozók tizennyolcszor mattolták őket. A Nyír-Chem Kft. elsőként, a Szabolcsi Ragadozók másodikként léptek tovább.
[related-post post_id="4098522"]
[related-post post_id="4097897"]
[related-post post_id="4093332"]