SZON - PR cikk

2018.05.10. 15:41

Állásajánlat a Swiss Krono Kft-nél

<strong>A Swiss Krono Kft. elektromos karbantartó TECHNIKUS munkatársat keres.</strong>

A Swiss Krono Kft. elektromos karbantartó TECHNIKUS munkatársat keres.

Feladatok:

  • A gyártás zavartalan működésének biztosítása
  • A jelentkező villamos jellegű hibák gyors kiszűrése, javítása
  • A gyártáshoz használt gépek és eszközök állapotának felmérése, a szükséges hibák kijavítása, az alkatrészek cseréje
  • Közreműködés a gyártógépek folyamatos fejlesztésében
  • 3 műszakos munkarend
  • Elvárások:

  • automatizálási technikus, ipari elektronikai műszerész, vagy mechatronikai műszerész végzettség.
  • Ipari elektronikai, vezérléstechnikai ismeretek
  • PLC alapismeretek (preferáltan Siemens S7 rendszer)
  • Gyártóüzemben eltöltött min 1 éves tapasztalat
  • Magas szintű hibamegoldó, analitikus képesség
  • Középszintű számítógépes ismeretek (PC használat, Office programok,)
  • Előny:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • 20kV-os alállomás kezelői végzettség
  • Határidő: 2018. május 22.

    Fényképes önéletrajzot az alábbi email címre várjuk: [email protected]

    (hirdetés)

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

    Rovatunkból ajánljuk

    További hírek a témában