SZON - Sport - Megye 2.

2017.11.18. 17:07

Ilyen sem volt még: veretlen maradt az Apagy (is)!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 15. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Ibrány–Levelek 9–0 (6–0)

Ibrány, 250 néző, v.: Piskóczi.

Ibrány: Szobonya G. – Deme A., Farkas M., Majoros Á. (Kiss P.), Madzin I., Kiss T., Csáki J., Szabó M. (Vidoven M.), Kovács G. (Gergely B.), Jeddi B., Somogyi M. (Tóth Zs.). Edző: Madalina György.

Levelek: Károly G. – Király T. (Vass I.), Majláth S. (Bukta M.), Páter I., Murguly Cs., Ruff L., Papp N. (Luksa Z.), Hajdu G., Busák L., Gebri Gy., Tímák Cs. Edző: Lakatos Zsolt.

Gól: Kiss T. 3, Madzin I. 2, Majoros Á., Jeddi B., Szabó M., Farkas M. Ifi: 4–2.

Madalina György: – Úgy gondolom, ezt az eredményt nem kell magyarázni. A játékosok nagyszerű teljesítményt nyújtottak a szezon során, viszont ehhez a szerepléshez elengedhetetlenül szükség volt a kiváló közönségre és azokra az emberekre, akik a háttérben sokat segítettek, nekik is jár az elismerés.

Lakatos Zsolt: – Más dimenzió.

Újfehértó–Máriapócs 8–1 (1–1)

Újfehértó, 50 néző, v.: Lövei.

Újfehértó: Piskóti R. – Fülöp G., Szilágyi Á., Petics Gy., Kántor T., Mogyorósi Á. (Urr D.), Dénes K., Csizmarik Á., Zámbó D. (Zámbó J.), Tóth Sz., Potyók J. Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Máriapócs: Nyíri L. – Pekács Zs., Orosz R., Iváncsik L. (Horváth G.), Sitku J., Gresu Zs., Gyarmati N., Szabó L. (Tawamba), Pásztor J., Böszörményi T., Gyügyi A. (Tóth R.). Edző: Hajas Pál.

Gól: Tóth Sz. 3, Kántor T., Potyók J., Dénes K., Szilágyi Á., Fülöp G., illetve Gresu Zs. Ifi: 8–1.

Szilágyi Ákos: – Úgy érzem, mindenki várta már kicsit a szünetet, sok volt a hiányzónk, és megint csak negyvenöt percre tudtuk összekapni magunkat, ez pedig a második félidőben történt.

Hajas Pál: – Véget ért az őszi szezon, amely tanulságos volt és levonjuk a megfelelő következtetést. Gratulálunk Gresu Zsolt újabb góljához.

Kemecse–Apagy 1–2 (1–0)

Kemecse, 100 néző, v.: Máté I.

Kemecse: Szabolcsi M. – Bagoly Z., Hornyák M., Sándor L., Karkusz A., Brondics P. (Szathmári D.), Hokk Á., Balázsi P. (Babják Cs.), Hokk B., Pap M., Sándor D. Edző: Borza László.

Apagy: Polgári L. – Marcsek T. (Svelta Z.), Szalka N., Nagy J. (Varga Z.), Lakatos J., Németh A., Kóka K. (Orosz G.), Hegedüs L., Marics T., Bakró A., Márton I. Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Balázsi P., illetve Németh A. 2. Ifi: 5–7.

Borza László: – Egy nullás vezetés után többször megnyerhettük volna a meccset, nem tettük, ami megbosszulta magát az utolsó öt percben. Hozzátenném, az Apagy a második félidőben mezőnyfölényben játszott.

Németh Attila: – Az első félidőben nagyon gyengén játszottunk, a másodikban viszont minden tekintetben felülmúltuk ellenfelünket. Gratulálok a csapatnak, hogy ezzel a szép győzelemmel méltóképpen zártuk a szezont, ráadásul megőriztük veretlenségünket. Köszönjünk szurkolóink egész éves biztatását és szombati vendéglátást.