SZON - Sport - Megye I.

2018.03.04. 16:50

Fekete-parádé, Barcsay-mestermunka

Nyíregyháza - Vasárnap újabb két mérkőzéssel zárult a labdarúgó Tiszántúli Takarék megyei I. osztály, 17. fordulója.

Kótaj–Nyírgyulaj 0–4 (0–1)

Kótaj, 50 néző, v.: Vitkai.

Kótaj: Czenki P. – Hangácsi T., Károlyi R., Ujj L., Verner M. (Szilágyi D.), Lakatos J. (Ferenczi F.), Kovács Á., Kovács P., Gulyás I., Rácz R. (Korsoveczki), Hornyai D. Edző: Pók Csaba.

Nyírgyulaj: Oláh D. – Turbucz T., Angyalos A., Lovas N., Tóth B., Fekete G., Nagy I. (Siska G.), Nagy B. (Gömze A.), Sánta J. (Mezei B.), Oxi R. (Hadházi D.), Török I. Edző: Lukács Tibor.

Ragyogó körülmények között egy sebességi fokozattal gyorsabb játékot produkált a Nyírgyulaj.

Gól: Fekete G. 4. Ifi: elmaradt.

Pók Csaba: – Régen is azt mondták, a jobb csapattól nem szégyen kikapni. Igyekszünk tanulni a hibáinkból, és készülünk az újabb „hatpontos meccsre”. Gratulálunk a Gyulajnak!

Lukács Tibor: – Nagyszerűen előkészített pályán szimpatikus ellenfelet magabiztos játékkal győztünk le – Fekete-parádéval.

Sényő-Carnifex–Tuzsér 8–0 (1–0)

Örökösföld, 200 néző, v.: Bíró Cs.

Sényő: Gagyi S. – Bodó G., Klepács K., Ács Á. (Marics G.), Lukács B., Lakatos L. (Ruska T.), Phrakonkham, Fodor A. (Haburcsék B.), , Burics A., Kapacina K. (Haburcsák K.), Barcsay M. Edző:

Sándor Tamás.

Tuzsér: Félegyházi V. – Szűcs Z., Zán P., Isván A., Puskás A., Setét R., Vass O., Lakatos B., Kovács D. (Szabó Cs.), Borbély I. (Szilágyi D.), Jónás K. Edző: Antal István.

Az első félidőben is végig irányított a Sényő, a szünet után pedig abszolút érvényre jutott a tudáskülönbség.

Gól: Barcsay M. 3, Fodor A. Kapacina K., Lakatos L. (11-esből), Ruska T., Marics G. Ifi: 1–5.

Sándor Tamás: – Sikerült szépen zárnunk az első hazai meccsünket – idegenben. A második félidőben látványosan és nagyon tetszetősen játszottunk, ez örömteli, de majd szerdán kijózanodunk.

Antal István: – Profi futball–amatőr futball 8–0.

Az elhalasztott Mátészalkai MTK–Nagyecsed találkozót április 11-én, a Baktalórántháza–Nagyhalász és a Dombrád–Fehérgyarmat mérkőzéseket május 1-én játsszák.

1. Sényő-Carnifex 17 17 – – 61–8 51

2. Nyírgyulaj 17 12 2 3 38–22 38

3. Mándok 17 11 3 3 35–21 36

4. Nagyhalász 16 10 4 2 34–11 34

5. Vásárosnamény 17 9 3 5 41–27 30

6. Nagyecsed 16 7 4 5 27–21 25

7. Tarpa 16 7 3 6 24–29 24

8. Balkány* 16 7 2 7 30–26 22