2011.10.08. 17:52

A vad kutya megmondta: játszuk azt, amit a Barcelona!

A labdarúgó megyei másodosztály Carmo-csoport 8. fordulójának szombati nyitányán három mérkőzést játszottak.

Tisztaberek–Beregdaróc 3–0 (1–0)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Czene. Tisztaberek: Makkai Z. –  Szabó L., Sturovics G. (Molnár R.), Licz B., Bodó G. (Mester A.), Bodó R. (Gombos M.), Fehér T. (Lázár B.), Balogh Á., Lukács N. (Bencze Á.), Lázár R., Kálló A. Edző: Oroszi István. Beregdaróc: Kiss Z. – Hájas B., Lizák B., Varga T., Simon K., Szász K., Torma R. (Danó M.), Simon Cs., Bakó Z., Kosztel J., Kovács L. Edző: Csekő József. Gól: Kálló A., Licz B., Balogh Á. Ifi: 1–3.

Oroszi István: – A kötelező három pontot begyűjtöttük, de sajnos a helyzetkihasználásunk nem volt az igazi.

Csekő József: – Ahhoz képest, hogy alig tudtunk kiállni, tisztességgel helytálltunk egy nálunk sokkal jobb képességű csapat ellen.

Kölcse–Nyírmeggyes 4–0 (1–0)

Kölcse, 130 néző, v.: Lippa. Kölcse: Bartha G. – Róka Z., Radács S., Sira Tamás, Homoki D. (Kósa K.), Magula, Kövesligeti, Bakó Z. (Sztáraszta F.), Bandics L., Varga Z., Bartha T. (Bíró T.). Edző: Simon Csaba. Nyírmmegyes: Krizsanovszki A. – Éles R., Székely Zs., Batizi G., Hornyák Zs., Kiss L. (Bodzán L.), Éles B., Nagy Zs., Gere Zs., Kiss A. (Demeter L.), Batizi-Pócsi N. Edző: Tóth László. Gól: Magula 3, Bíró T. Ifi: 0–2.

Simon Csaba: – A „vad kutya” megmondta: játszuk azt mint a Barcelona. Igaz, hogy egy-két passz sikerült, de az elég volt egy gólhoz. Bírói végzéssel tettük fel az i-re a pontot. Gratulálok az ellenfélnek, nagyon jól küzdöttek!

Tóth László: – A 80. percig oroszlánként küzdöttünk, ekkor azonban a játékvezető egy jogos tizenegyesünket nem adta meg és utána összeestünk, mint a tejszínhab. Szeretném megköszönni az ificsapat azon tagjainak a hozzáállását, akik ellátogattak ide Kölcsére.

Nábrád–Mérk-Vállaj 0–0

Nábrád, 80 néző, v.: Kiss L. Nábrád: Pásztor A. – Tóth A. (Balogh Gy.), Debreceni S. (Veszprémi F.), Veszprémi Zs., Varga Z., Tejfel D., Imre Zs., Kerekes Sz., Pásztor L., Kovács B. (Szabó K.), Pásztor Z. Játékos-edző: Veszprémi Zsolt. Mérk-Vállaj. Dicső I. (Havasi R.) – Bodó R., Antal Z., Erős G. (Molnár J., Danó L.), Jávori S., Fetter E., Fetter R., Szimuly Gergő, Sarkadi L., Kovács J. (Haga R.), Demeter S. Edző: Szimuly Gábor. Kíállítva: Pásztor Z. (32. perc), illetve Szimuly Gergő (32. perc). Ifi: 4–2.Veszprémi Zsolt: – A nulla az nekünk valami ebben a pillanatban.

Szimuly Gábor: – Erősen tartalékos csapattal érkeztünk, ennek ellenére szereztünk egy pontot. A mutatott játék alapján egyik csapat sem érdemelt győzelmet.A