2012.03.25. 18:37

Visszanézhezik a szombat esti buli képeit...

A labdarúgó megyei II. osztály Selyember-csoport 18. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárbnap.

Anarcs–Nyírtass 2–1 (1–1)

Anarcs, 120 néző, v.: Balogh L. Anarcs: Mucsicska – Smajda T., Molnár T., Bakó G., Feigel A., Molnár I., Somogyi Á. (Lakatos F.), Kenéz L., Nagy Á. (Belicza I.), Vojti Cs. (Serény M.), Varga D. (Drabik K.) Edző. Szilágyi Dániel. Nyírtass: Ferka A. – Tóth L., Tóth T., Fodor J., Szilágyi N., Varga A., Veres G. (Batta B.), Almási Z. (Mester T.), Horváth A., Mester J., Koós I. Edző: Tóth Lajos. Gól: Vojti, Serény, illetve Mester J. Ifi: 1–5.

Szilágyi Dániel: – A vártnál nehezebben, de sikerült begyűjteni a három pontot. Ezzel a győzelemmel kívánunk az elnökünknek boldog névnapot!

Tóth Lajos: – Egy olyan meccs volt, amelyen nem érdemeltünk vereséget. Nem tudom, hogy Fortuna mikor akarja már a kezünket megfogni.

Demecser–Petneháza 3–0 (1–0)

Demecser, 100 néző, v.: Piskóczi. Demecser: Fintor S. – Gombkötő J., Kelemen G., Kertész L., Varga E., Varga T. (Kardos L.), Kantár L. (Vida Sz.), Kocsis Z. (Lakatos P.), Tóth A., Mihalovics L. (Frindzik A.), Bódi T. Játékos-edző: Gombkötő József. Petneháza: Szilvási S. – Tóth L., Varga M., Ragó G. (Tóth J.), Éles II T., Szabó Cs. (Ambrus R.), Elek Cs. (Bárdi A.), Major B., Buzás J., Éles I T., Benkó M. Edző: Tóth János. Gól: Kocsis Z., Tóth A., Gombkötő J. Ifi: 2–1-ás állásnál a 80. percbe félbeszakadt.

Gombkötő József: – Ez a mérkőzésen sikerült azt játszani, amit már régóta kellett volna a közönségnek mutatni. Gratulálok a csapatnak!

Tóth János: – Míg az ellenfél a hibáinkat kihasználta, addig mi, a helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani. Így más eredmény nem születhetett. A játékosaim figyelmébe ajánlom a szombat esti bulit, és nézzék vissza a képeiket.

Ajak–Dombrád 2–2 (0–1)

Ajak, 150 néző, v.: Kosztyú. Ajak: Leskovics A. – Csernyu A. (Dzsubák B.), Barati I., Folytán Z., Sütő N., Szabó L. (Jenei A.), Horváth A., Magyar P. (Magyar R.), Tóth R., Kovács Cs., Paráda R. (Makai R.) Edző: Szanyi János. Dombrád: Kovács T. – Molnár M., Lévai Cs., Kató Cs., Huszti P., Révész J., Andrejcsik D., Tamás B., Bodnár Z. (Mudri B.), Csillik Gy. (Ágoston G.), Bodnár S. (Oncsó M.) Játékos-edző: Kovács Tibor. Gól: Makai R., Horváth A. illetve Andrejcsik D., Csillik Gy. Ifi: 8–1.

Szanyi János: – Büszke vagyok minden játékosomra, hogy 0–2-ről az utolsó percig hajtva mentettünk pontot. Örömöm viszont nem lehet felhőtlen, mert a mentő itt járt a futballpályán. Mielőbbi gyógyulást kívánunk Csernyu Andrásnak!

Kovács Tibor: – Nyolcvan percen keresztül a fiúk jól játszottak, volt tíz perc kihagyás, és ez megbosszulta magát. A hazai játékosnak mielőbbi felépülést kívánunk.

Újdombrád–Székely 0–3 (0–2)

Újdombrád, 150 néző, v.: Kósa A. Újdombrád: Sinka Gy. – Fodor T. (Oláh A.), Szölősi L., Illés A., Kernács József, Hegedüs L. (Lehoczki M.), Kernács János, Tóth B. (Sipos J.), Geri K. (Jónás T.), Sinka J. (Tóth T.), Lakatos Z. Edző: Fabók István. Székely: Kiss A. – Kantár L., Kantár K., Fuziák L., Oláh Z., Szilágyi Cs., Illés J., Szilágyi I. (Szakács Z.), Papcsák N., Minyin, Kantár J. Játékos-edző: Vitalij Minyin. Gól: Fuziák L. 2, Kantár L. (11-esből). Kiállítva: Kiss A. (20. perc) Ifi: 0–2.

Fabók István: – Én szégyellem magam, és elnézést kérek azoktól a szurkolóktól, akik végigszenvedték a meccset. Ma minden tekintetben alulmúltuk magunkat. Ami a legfájóbb, hogy csapatként is kudarcot vallottunk. Gratulálok a lelkes ellenfélnek.

Vitalij Minyin: – Szép játékkal és jó teljesítménnyel elhoztuk a jobbnak vélt csapattól a három pontot, végül tíz emberrel is sikerült győznünk. Gratulálok az ifinek is!

Pátroha–Pap 2–0 (0–0)

Pátroha, 250 néző, v.: Rajzinger. Pátroha: Mudri A. – Simák Zs., Hamza A. (Rácz S.), Borku T., Varga R., Kósa S. (Tóbiás Sz.), Bencze M. (Póti R.), Tóth Sz., Miczi I., Horváth F., Csikós A. Játékos-edző. Lelt József. Pap: Kovács Zs. – Onder G., Molnár Cs., Takács R., Koi Z., Kovács T., Szabó Á., Vedres B. (Demjén T.), Vass J. (Maklári M.), Kriston L., Borbély G. (Dallos L.) Edző: Dallos László. Gól: Bencze M., Horváth F. Ifi: 6–2.

Lelt József: – A csapatom igaz hogy ma nem sziporkázott, de a győzelemhez úgy érzem, nem férhetett kétség.

Dallos László: – Gólhelyzeteinket kihagytuk, nagyot küzdöttünk, de ez csak ennyire volt elég.

Fényeslitke–Vasmegyer 5–0 (2–0)

Fényeslitke, 200 néző, v.: Znametz. Fényeslitke: Janza T. – Herczku V., Rusznák S., Lesku P., Nagy Z. (Kovács S.), Révész Zs. (Gál T.), Bakó G. (Balogh R.), Lupcsa Cs., Toma J. (Balogh K.), Sárkány G., Nagy B. (Sáveczki F.) Edző: Nagy Zoltán. Vasmegyer: Szabolcsi N. – Bodó I., Tardi Zs., Dankó M., Bilecz J., Papp B. (Winkler A.), Makula G. (Tóth M.), Sikoczki I., Benes Zs., Lábas P., Samu L. (Bardi K.) Edző: Bodó Attila. Gól: Lupcsa Cs. 2 (mindkettőt 11-esből), Toma J., Nagy Z., Balogh K. Kiállítva: Bardi K. (72. perc), Bodó I. (75. perc) Ifi: 2–4.

Nagy Zoltán: – Igaz, picit megkésve, de szeretném ezen eredményünkkel köszönteni a Sándorokat, Józsefeket, Gáborokat névnapjuk alkalmából. Sok örömet és boldogságot a csapat nevében az ifjú párban!

Resán Attila sportelnök: – Osztályunkat jellemző, gyenge bírói teljesítménnyel, a jobb csapat győzött. Nem csoda - kettős emberelőnyben.

Kék–Rohod 1–2 (0–2)

Kék, 150 néző, v.: Vitkai. Kék: Himmer – Tóth P., Kmecz I., Kriser Sz. (Tóth Gergő), Mondok J., Szurcsik G. (Nyerges J.), Erős P., Poór B., Tóth Gábor (Győri A.), Szurcsik Z., Csáki A. Edző: Buzás Lajos. Rohod: Papp J. – Baráth B., Sánta T., Gazdag A., Balogh N., Nagy Z., Lippai I., Szabó I., Dobronyi J., Fecsku I., István G. Játékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Szurcsik Z. (11-esből) illetve István G., Dobronyi J. Ifi: 9–0.

Buzás Lajos: – A második félidőben sokat tettünk az egyenlítésért, sajnos nem sikerült. Úgy érzem, emelt fővel jöhettünk le a pályáról.

Gazdag Attila: – Tizenkét tökös gyerek megmutatta, hogyan kell Kéken nyerni. Úgy látszik, jó lóra tettünk szert, csak sajnos "Nyolcas" fordítva ült fel!

Gávavencsellő–Vaja 3–0 (2–0)

Gávavencsellő, 120 néző, v.: Nagy F. Gávavencsellő: Pausz – Bodnár (Gégény), Lakatos, Veres (Csotka), Köteles, Mogyorósi, Bromvics, Anderka (Kőrösi), Majchrovics, Balogh, Paulik (Kiss). Játékos-edző: Hengsperger András. Vaja: Makai Cs. – Kiss Cs., Kiss A., Simák J., Soltész Á., Soltész B., Tisza G., Gdovin J., Zakor J., Hudák P., Tóka K. Edző: Kun Miklós. Gól: Majchrovics, Mogyorósi, Balogh. Ifi: 1–1.

Hengsperger András: – Ezért a teljesítményért egy pontot sem adnék, nemhogy hármat. Ezen el kell gondolkozni. Mielőbbi jobbulást kívánunk az ellenfél játékosának!

Kun Miklós: – Korrekt játékvezetés mellett, a tudásban és edzettségben jobb hazai csapat megérdemelten nyert.