2012.04.29. 19:15

Dallos nem volt dalos kedvében...

A labdarúgó megyei II. osztály Selyember-csoport 23. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Vaja–Pap 2–0 (0–0)

Vaja, 160 néző, v.: Lippa. Vaja: Tóth T. – Simák J., Kiss Cs., Kiss A., Hudák P., Kun Cs., Soltész Á., Soltész B., Gdovin J. (Tóka K.), Kósa G. (Zakor J.), Palcsák N. Edző: Kun Miklós. Pap: Kovács Zs. – Onder G., Koi Z., Szabó Sz., Demjén T., Pálinkás T. (Takács R.), Szabó Á., Vedres B. (Dallos), Kovács T., Sipos V., Borbély G. Edző: Dallos László. Gól: Palcsák N., Soltész B. Ifi: 3–1.

Kun Miklós: – Nyárias melegben az első félidőben nem pörögtek fel a csapatok, a találkozó utolsó negyedórájában nekünk sikerült jobban kihasználnunk a helyzeteinket. Gratulálok az ifiknek is, kiemelten Horváth Benjáminnak a mesterhármashoz.

Dallos László: – A vajaiak rúgtak két gólt, még mi egyet sem. Gratulálok a hazaiaknak.

Székely–Vasmegyer 3–2 (1–2)

Székely, 150 néző, v.: Tömöri L. Székely: Kiss A. – Kantár L., Ráti M. (Szakály Z.), Szilágyi Cs., Kantár L. (Oláh Z.), Jáger T., Oláh Z., Fuziák L., Mándoki L., Minyin, Szilágyi I. (Bagoly I.). Játékos-edző: Vitalij Minyin. Vasmegyer: Szabolcsi N. – Bodó I., Lábas P., Tardi Zs., Dankó M., Winkler A. (Papp B.), Makula G., Samu L., Benes Zs., Farkas N., Sikorczki I. Edző: Bodó Attila. Gól: Fuziák L. 2 (egyet 11-esből), Szakály Z., illetve Farkas N. 2. Ifi: 1–1.

Vitalij Minyin: – Sikerült megfordítani a mérkőzést, a lelkes csapatunk megérdemelten győzött.

Bodó Attila: – Önmagunkat vertük meg.

Dombrád–Kék 3–0 (0–0)

Dombrád, 130 néző, v.: Veres J. Dombrád: Kovács T. – Kató Cs. (Lukács Zs.), Andrejcsik D., Lévai Cs., Huszti P., Révész J., Horváth M. (Lakatos A.), Tamás B., Mudri B. (Oncsó M.), Bodnár Z. (Ágoston G.), Csillik Gy. (Bodnár S.). Játékos-edző: Kovács Tibor. Kék: Himmer – Csáki A., Pelsőczi, Kmecz, Tóth P. (Varga R.), Poór B., Nyerges J., Győri A. (Mondok J.), Kántor Z. (Háda G., Sebestyén A.), Szurcsik Z., Szurcsik G. Edző: Mezei Tibor. Gól: Oncsó M. 2, Huszti P. Ifi: 3–5.

Kovács Tibor: – Kiváló játékvezetés, javuló játék, magabiztos győzelem.

Mezei Tibor: – Jó vendéghez méltóan viselkedtünk, megmutattuk a hazai csapatnak a kiútat a gödörből. Szégyeljük magunkat a mai teljesítmény miatt. Az ifiknek gratulálok az idegenbeli győzelemhez.

Anarcs–Újdombrád 0–4 (0–0)

Anarcs, 80 néző, v.: Domoszlai. Anarcs: Mucsicska – Bakó G., Takács J., Kovács Á., Nagy Á., Feigel A., Kenéz L., Somogyi Á. (Szabó S.), Belicza I. (Smajda T.), Sajtos R. (Varga D.), Kovács L. Edző: Szilágyi Dániel. Újdombrád: Sinka Gy. – Batta J., Illés A., Hegedüs L., Szöllősi L., Tóth T. (Geri K.), Kernács János (Sipos J.), Szöllősi A. (Lehoczki M.), Tóth B., Sinka J., Lakatos Z. (Jónás T.). Edző: Fabók István. Gól: Sinka J. 3, Lakatos Z. Ifi: 2–3.

Szilágyi Dániel: – Megérdemelt vendéggyőzelem született.

Fabók István: – Ez a meccsen igazi munkáscsapatként játszottunk, ötletesen támadtunk és határozottan védekeztünk. Ma egy Sinka Józseffel jobbak voltunk!

Petneháza–Rohod 1–4 (0–1)

Petneháza, 150 néző, v.: Major O. Petneháza: Sebők L. (Szilvási S.) – Ragó G. (Szabó Cs.), Vida M., Buzás J., Ambrus R., Varga M., Tóth J., Elek Cs. (Major B.), Szilágyi S., Éles I T. (Bárdi A.), Éles II T. Edző: Tóth János. Rohod: Papp J. – Pataki G. (Nagy I.), Szabó I., Lippai I., Sánta T., Dobronyi J., Balogh N., Baráth B., Tóth F., Fecsku I., Gazdag A. (Kiss Z.). Játékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Éles II T., illetve Gazdag A. 3, Lippai I. Ifi: 3–1.

Tóth János: – Küzdelmes mérkőzésen hatvan percig bírtuk az iramot az ellenfélel. Születésnapja alkalmából köszönti a csapat a tizennyolc és huszonegy éves Szilágyi Sándor, illetve Varga Miklóst.

Gazdag Attila: – Győzelmét a csapat az ötvenkét éves Papp Jánosnak ajánlja.

Nyírtass–Fényeslitke 0–3 (0–1)

Nyírtass, 80 néző, v.: Fürjes. Nyírtass: Horváth I. – Tóth I., Koós I., Almási Z. (Batta B.), Horváth A., Veres G. (Szabó I.), Fodor J., Mester T. (Balogh G.), Mester Zs., Mester J., Somogyi G. Játékos-edző: Tóth Lajos. Fényeslitke: Jánvári K. – Rusznák S., Herczku V., Révész Zs. (Kertész Zs.), Lesku P. (Gáll T.), Bakó G. (Balogh K.), Lupcsa Cs., Sárkány G., Balogh R., Kubányi A. (Kaptúr Cs.), Nagy B. (Sáreczki F.). Edző: Nagy Zoltán. Gól: Nagy B., Lupcsa Cs. (11-esből), Kubányi A. Kiállítva: Tóth I. (74. perc), Mester Zs. (78. perc). Ifi: 1–3.

Tóth Lajos: – Megint megkaptuk a szokásos potyagóljainkat. A fegyelmezetlenségünk miatt nem is lehetett csak vereség a vége. Sajnálom a mérkőzésre kilátogató szurkolóinkat.

Nagy Zoltán: – A nagy hőség és a pálya talaja picit lerontotta a játékunkat, de az eredménnyel elégedettek lehetünk.

Gávavencsellő–Pátroha 4–0 (1–0)

Gávavencsellő, 150 néző, v.: Kosztyu J. Gávavencsellő: Sinka (Pausz) – Poór, Paulik, Hengsperger, Bodnár, Veres, Köteles, Mogyorósi (Kőpájer), Majchrovics (Kiss), Kőrösi (Gégény), Brondics, Balogh. Játékos-edző: ifj. Hengsperger András. Pátroha: Mudri A. – Simák Zs., Borku T., Korbács B. (Szabó R.), Varga R., Kósa S., Tóth Sz., Hamza A., Csikós A., Bencze M. (Szabó S.), Horváth F. (Tóbiás Sz.). Játékos-edző. Lelt József. Gól: Mogyorósi 2, Majchrovics, Kőrösi. Ifi: 6–1.

Ifj. Hengsperger András: – Jó csapat ellen remek eredmény született. Ma egy Mogyorósival jobbak voltunk.

Lelt József: – Bár nyolcadik meccsünkön szenvedtünk vereséget, de még nincs világvége. Úgy érzem, ki fogunk egyenesedni, a hazai csapat ma megérdemelten győzött.

Demecser–Ajak 0–1 (0–1)

Demecser, 150 néző, v.: Benkő R. Demecser: Fintor S. – Lehoczki Zs., Kardos L., Mihalovich L., Kocsis Z., Kőrizs M., Varga T., Gombkötő T., Tóth A. (Frindik A.), Benkő A., Varga E. Játékos-edző: Gombkötő József. Ajak: Leskovics A. – Takács J. (Magyar D.), Barati I., Kovács Z., Folytán Z., Sütő N., Szabó L. (Dzsubák), Csernyu A., Horváth A. (Magyar R.), Kovács Cs., Makay R. (Paráda R.). Edző: Szanyi János. Gól: Horváth A. Ifi: 2–1.

Gera Sándor vezetőségi tag: – Az első percekben történt súlyos sérülés miatt hátrányba kerültünk. Ezt a mérkőzést gólokkal nyerhettük volna meg. Jobbulást kívánunk Tóth Andrásnak!

Szanyi János: – A csapat mindig annyit ad ki magából, ami a győzelemhez kell. A megsérült játékosnak mielőbbi felépülést kívánunk.