2012.04.06. 20:09

Fucsovics bravúrja

Életében először győzött le a top 100-ba tartozó teniszezőt Fucsovics Márton (544 . a világranglistán), aki a Nyíregyházán megrendezésre kerülő Magyarország–Lettország Davis-kupa-mérkőzésen öt szettben verte meg Ernests Gulbist.

Életében először győzött le a top 100-ba tartozó teniszezőt Fucsovics Márton (544 . a világranglistán), aki a Nyíregyházán megrendezésre kerülő Magyarország–Lettország Davis-kupa-mérkőzésen öt szettben verte meg Ernests Gulbist.A húszéves magyar majd’ négy és fél óra alatt 6:7, 6:3, 6:4, 4:6, 6:3-ra verte meg a korábban Roger Federert is legyőző Gulbist (80.), így 1:0-s vezetéshez juttatta a magyar válogatottat az euro-afrikai zóna II. csoportjának második fordulós meccsén.