2012.06.27. 16:19

A kisvárdai Rétfalvi Tamás bajnoki címe a „sógoroknál”

Osztrák, lengyel és magyar harcosok ellen küzdött meg az elsőségért.

Osztrák, lengyel és magyar harcosok ellen küzdött meg az elsőségért.A Kisvárdai Kyokushin Karate Klub versenyzője Rétfalvi Tamás, június 17–én Bécsben megrendezett „Austrian Open 2012” versenyen újra diadalmaskodott, megszerezve az osztrák bajnoki címet ifjúsági 75 kg–ban. Minden mérkőzését magabiztosan nyerte, két ellenfelét testre le is ütötte.

Tamás az idei tavaszi versenyszezonban hatodik elsőségét gyűjtötte be. Előzőleg a Területi Diákolimpia döntőjét, majd a Diákolimpia Országos döntőjét nyerte meg. Később szlovák és magyar bajnoki címet szerzett, de az Össz–kyokushin Karate Világ Kupán elért első helyére a legbüszkébb– tájékoztatott edzője, Markó László 2. danos mester.

Sok sikert és legalább ilyen eredményeket kívánunk az őszi szezonra is, s gratulálunk edzőjének, Markó László 2. danos mesternek.