2016.04.28. 13:15

Cserfalvi Olaf a legjobbak között

Nyíregyháza - Három arany- és egy bronzéremmel zárta a nyíregyházi úszó a hajdúszoboszlói korosztályos versenyt.

A Hajdúszoboszlón rendezett Árpád-kupa nemzetközi korosztályos versenyen a Nyíregyházi Sportcentrum egyik legeredményesebben szereplő versenyzője Cserfalvi Olaf volt. A korosztályos válogatott úszó a 2004-es születésűek korcsoportjában összesen három arany- és egy bronzérmet szerzett.

Olaf a 200 méteres távokon mind a négy úszásnemben rajthoz állt: gyorson (2:12.86 perc), háton (2:29.07) és pillangón (2.24.01) nem talált legyőzőre, míg mellen (2:52.87) harmadikként csapott a célba. Versenyzésével és eredményeivel bizonyította, hogy nem véletlenül tartják számon korosztálya legjobbjai között.