2016.08.14. 19:43

"Tovább őrizzük a rossz hagyományt" - Bartha-nap volt Tarpán!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 1. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Milota–Beregdaróc 3–4 (3–2)

Milota, 80 néző, v.: Oláh G.

Milota: Kánya G. – Pap R. (Fejes P.), Siket L., Nyilas B., Csokai S. (Antal J.), Bunna A. (Bunna I.), Mikulka D., Fóris I., Lukács M. (Tamás P.), Balogh S. (Tóth K.), Németh A. Megbízott edző: Elek László.

Beregdaróc: Heckó V. – Lukovics J., Varga G., Lukovics M. (Ábrán Cs.), Szász K., Bíró G. (Papp I.), Kosztel D., Szlifka, Kovtun, Kokas A. (Danó Zs.), Lakatos A. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Balogh S. 2, Németh A., illetve Lakatos A. 2, Szlifka, Kovtun. Kiállítva: Nyilas B. (74. perc). Ifi: 7–0.

Elek László: – A nyári felkészülés miatt nem hiába tartottam ettől a mérkőzéstől, ennek ellenére a fiúk az első félidőben nagyszerűen játszottak, majd érthetetlen módon 3–0-ás vezetés után vesztettünk… De ez is a mi csapatunk!

Baracsi Endre: – A mérkőzés első negyven perce úgy nézett ki, hogy úgy el leszünk verve, mint ősszel a dió. Aztán eszembe jutott Szatmárcseke, és erre sikerült úgy összeállnunk, mint ahogy a szilvalekvárnak illik. Ezzel a matériával már Milota nem tudott mit kezdeni. Null háromról álltunk fel, amiért kalapemelés jár a csapatnak!

Csenger–Nyírcsaholy 3–3 (1–2)

Csenger, 150 néző, v.: Tordai M.

Csenger: Iricsek D. – Gaál K., Orosz F., Burjász J., Korponai K., Horváth Z., Geletey Z. (Katona P.), Garda P., Ilbán M., Juhász N., Imre M. Edző. Juhász Ferenc.

Nyírcsaholy: Papp J. – Kovács Á., Bégány G. (Szabó V.), Kovács J., Jónás P., Botos S., Mező A. (Balogh J.), Bálint Cs., Ballai Z., Ilku T., Pataki G. Edző: Kiss Ervin.

Gól: Imre M. 2, Gaál K., illetve Kovács J., Jónás P., Botos S. Kiállítva: Kovács J. (37. perc). Ifi: 2–1.

Juhász Ferenc: – Szezon eleji forma. Nem ilyen évnyitóra számítottunk, de kijavítjuk a hibákat és megyünk tovább.

Kiss Ervin: – A meccs előtt talán kiegyeztünk volna a döntetlennel, viszont egy vitatható kiállítás miatt csaknem hatvan percet játszottunk emberhátrányban. Ennek ellenére kétszer is megszereztük a vezetést, az ellenfélnek az utolsó percekben sikerült egyenlíteni, ezért nem lehetünk elégedettek. Ez egy ilyen mérkőzés volt, további sok sikert kívánunk a hazaiaknak.

Nábrád–Nyírmeggyes 2–2 (1–0)

Nábrád, 70 néző, v.: Kovács Z.

Nábrád: Takács D. – Móré Sz., Pásztor Z., Mercz J., Balogh Gy., Tejfel D., Csákányóczki T. (Piros D.), Szabó T., Mecz L., Kalocsai D., Sárai G. Edző: Végh András.

Nyírmeggyes: Gergely I. (Lakatos G.) – Horváth J. (Pető K.), Székely Zs., Cégényi A., Hornyák Zs., Nagy Zs., Széles M., Kovács L., Balogh J. (Pető Á.), Tóth T., Kiss A. Edző: Papp János.

Gól: Kalocsai D., Pásztor Z. (11-esből), illetve Kiss A. 2 (egyet 11-esből). Ifi: 1–3.

Végh András: – Ifistákkal megtűzdelt csapatunk tisztességesen helytállt. A mérkőzéshez csak annyit, hogy a játékvezetők, lehet megijedtek a szövetségi ellenőr láttán….

Papp János: – Nehezen indult a mérkőzés, már az első félidőben sérülés miatt kapust kellett cserélnünk, és hátrányból sikerült kétszer is egyenlítenünk. A körülményekhez képes igazságos eredmény született.

Tiszakóród–Tyukod 4–2 (2–1)

Tiszakóród, 100 néző, v.: Éva I.

Tiszakóród: Juhász S. – Somogyi L., Horváth G., Császár P., Farkas Z., Nagy Á., Algács E. (Ország Zs.), Légrádi G. (Sankó J.), Császár T., Algács M., Algács B. Edző: Gyulai Zsolt.

Tyukod: Somlyai A. – Feka N., Varga M., Berki N., Feka J., Bégány M., Kasu Á., Lakatos I., Csaholyi Cs. (Tóth F.), Kertész J., Lakatos S. Edző: Nagy József.

Gól: Horváth G. 3, Algács M. (11-esből), illetve Kertész J., Tóth F. Ifi: 4–0.

Gyulai Zsolt: – Szívósan küzdő ellenfelet sikerült a végére magabiztosan legyőzni.

Nagy József: – Tanácstalan vagyok.

Mérk-Vállaj–Vámosoroszi 4–5 (3–1)

Mérk, 120 néző, v.: Lövei.

Mérk-Vállaj: Boros V. – Petrohai Gy. (Zatureczki G.), Rostás L., Bálint M., Bozsányi S., Rostás K. (Szabó M.), Szimuly G. (Demeter S.), Szabó I., Tóth K. (Sarbau M.), Lakatos J., Osvath Z. Edző: Szimuly Gábor.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Somogyi T., Tisza S. (Kerekes Sz.), Róka R., Baráth G., Bartha K. (Kiss D.), Jóni R., Riskó T. (Szilágyi L.), Somogyi R. (Szabó A.), Franku A. (Ács A.). Edző: Végh András.

Gól: Osvath Z. 2, Bálint M., Tóth K., illetve Bartha K. 3, Jóni R. 2, Franku A. Ifi: 4–4.

Szimuly Gábor: – A második félidő alapján megérdemelt vendégsiker született. Mi pedig tovább őrizzük azt a rossz hagyományt, miszerint a nyitányon rendre vereséget szenvedünk.

Orosz András: – Gratulálok a hazaiaknak a gyors játékhoz és a négy szerzett gólhoz. A második félidőben erőnlétileg föléjük nőttünk és óriási győzelmet arattunk. Bartha Krisztián kislányának születésnapjára ajánljuk ezt a győzelmet.

Tarpa–Nagydobos 11–1 (3–1)

Tarpa, 80 néző, v.: Maleskovits.

Tarpa: Béres R. (Sass I.) – Antal R. (Kemény Cs.), Szidor S., Egresi S., Ködöböcz N., Djacsenko (Vince K.), Kemény G. (Czirják M.), Orosz E. (Dávid G.), Tar E., Rozman S., Bartha F. Játékos-edző: Rozman Sándor.

Nagydobos: Somogyi I. – Almási J., Mudri B., Onder G., Molnár Cs. (Makszim G.), Somfalvi P. (Milák J.), Dobrai G. (Bráder Sz.), Budaházi T., Magyari D. (Szabó P.), Tolnai T., Szatlószki T. Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Bartha F. 4, Rozman S. 2, Djacsenko, Tar E., Orosz E., Czirják M., Kemény Cs. illetve Szatlószki T.

Rozman Sándor: – Az öt hét felkészülés meghozta az eredményt. Gratulálok a fiúknak. A győzelem mellett külön elismerésünk Bartha Ferencnek, aki százötvenedik mérkőzésén századik gólját szerezte.

Bulyáki Zoltán: – Az eredmény önmagáért beszél.

Csengersima–Szatmárcseke 1–1 (1–0)

Csengersima, 120 néző, v.: Máté I.

Csengersima: Bélteki L. – Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N. (Varga Gy.), Korpás A., Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N., Volkán R. (Csontos A.), Szűcs A., Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Kóczé G., Vajda A., Orsolyák Á., Mándi Z., Bandics L., Varga Z., Bakó K., Mándi Zs., Viscsak E., Bozsányi L. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Juhász P., illetve Mándi Z. Ifi: 2–5.

Volkán Roland: – A látottak alapján igazságos döntetlen született. Örülök, hogy a Csengersimán először ifjúsági csapatot láthattunk futballozni. Köszönöm mindenkinek, aki lehetősévé tette, hogy ideig jussunk. Gratulálok mindkét csapat debütálásához.

Hadadi Ferenc: – Adtunk félóra előnyt az ellenfélnek, a második félidőben gólokkal kellett volna megnyerni a mérkőzést, de csak egyenlíteni sikerült.

Tisztaberek–Kölcse 3–2 (2–2)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Szikora L.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N., Nagy J. (Szabó L.), Molnár R., Lukács N., Makszim G. (Kálló A.), Tóth J., Kocsán G. (Kiss G.), Szabó A. (Bencze Á.) Lázár R. (Molnár R.). Edző: Oroszi István.

Kölcse: Nyilas M. – Zavanyi B., Sira T., Botos Á., Sztáraszta F., Szverenko (Rézműves E.), Imszicsei M. (Botos V.), Budz M., Repljyk, Szkunzjak, Kövesligeti L. Edző: Simon Csaba.

Gól: Lukács N. 2, Juhász A., illetve Repljyk (11-esből), Kövesligeti L. Ifi: 6–1.

Oroszi István: – A felújított és megújult környezethez méltó meccset játszottunk. A győzelmet Máté Zoltán bácsi emlékének szenteli a csapat.

Simon Csaba: – Sok helyzetet elpuskáztunk, a lehetőségeit jobban kihasználó csapat nyert.