HAON - Sport - DVSC kézi

2012.12.14. 19:52

Értékes döntetlen a Nagybánya ellen

Sokáig vezettek a vendégek, ám végül 24-24-es döntetlennel zárult a DVSC-Nagybánya női kézilabda felkészülési mérkőzés.

Sokáig vezettek a vendégek, ám végül 24-24-es döntetlennel zárult a DVSC-Nagybánya női kézilabda felkészülési mérkőzés.A Loki honlapjának tudósításából kiderül, a román bajnokság második helyén álló vendégek kezdték jobban a meccset, s a második félidő közepéig folyamatosan náluk volt az előny. A 45. percben a jól játszó Láng Emese góljával egyenlített a Loki, ettől kezdve fej-fej mellett haladtak a csapatok.

Nálunk mindenképpen dicsérhető a két kapus, valamint Varsányi Nóri és Láng Emese teljesítménye, de jól mozgott Marincsák Niki is, míg Slakta Petra három gólja mellett remek védekezésével lendített a csapat játékán.

DVSC-FÓRUM-HCM BAIA MARE (román) 24-24 (11-13)

Debrecen, 150 néző. V: Dobos, Éliás

DVSC: Makai – Varsányi 6 (2), Herr A., Som 1, Bohus-Karnik M. 1, Siska 4, Szilágyi . Cs: Lajtos (kapus), Marincsák 2 (1), Mikula, Slakta 3 (1), Láng 5, Dakos 1 (1) Faragó 1 (1).

A Nagybánya legeredményesebb játékosai: Rudics 6, Buceschi 4, Negria, Tatár 3-3.