Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban.

Férfi, 6. forduló

Kazincbarcikai KSE–Fehérgyarmati VSE 23–24 (13–10)

Kazincbarcika, 450 néző, v.: Fibec Z., Herbák T.

Fehérgyarmat: Felföldi R. – Csobay A. 2, Gaál R. 3, Ruzsinszki B. 3, Kun Sz. 2, Hangos D. 9/1, Ferenczi R. 1. Csere: Harangi P. (kapus), Illés N., Bécsi Á, 4/4, Kelemen M., Farkas P. Edző: Falcsik Miklós.

Kiállítások: 8, illetve 8 perc. Hétméteresek: 7/7, illetve 7/5.

Harmadik idegenbeli mérkőzése is parázs hangulatra sikeredett a Fehérgyarmatnak, amely az első félidőben hatgólos hátrányba került. A szünet után innen állt talpra a vendégcsapat. Junior: 23–33.

Falcsik Miklós: – Úgy gondolom, a két idegenbeli egygólos vereség ennyi már járt nekünk, megérdemelten nyertünk.

Kisvárdai KC–Nádudvari ASK 25–25 (9–11)

Kisvárda, 300 néző, v.: Nyitrai Sz., Panyi L.

Kisvárda: Simon A. – Tuska Sz. 2, Csendes Á. 5, Petykó T., Mándi K. 6/3, Pál T. 6, Albecz B. 4. Csere: Lipécz M. (kapus), Nagy G. 1, Simák Gy., Kapdos J., Nagy D., Kovács L., Pisák T. 1. Edző: Sándor László. Kiállítások: 6, illetve 10 perc.

Hétméteresek: 3/3, illetve 3/1. A taktikusan játszó Nádudvar megérdemelten szerzett pontot. Junior: 42–21.

Sándor László: – Gratulálok az ellenfélnek. A felelősség teljes mértékben az enyém.