haon-sportoldal

2012.04.21. 21:34

NB III-as eredmények

Tekintse meg portálunkon milyen eredmények születtek az NB III. 22. fordulójában.Létavértes–Sárospataki 3–0 (0–0)

200 néző, vezette: Csáki L.

Létavértes: Póser D. – Bényei B., Gál M. (Nagy T. 46.), Hajdu I., Engel A., Király V., Kuti K., Sigér D., Barzsó A., Mokánszki N. (Mezei B. 82., Angyal N. (Kertész T. 78.). Edző: Sándor Csaba. Gól: Mokánszki N., Nagy T., Angyal N. Jók: Sigér D., Barzsó A., Bényei B.

Sándor Csaba: – Jól védekezett az ellenfél, voltak lehetőségek az első félidőben, akár már a mérkőzés eldöntésére is, sajnos ezek elmaradtak. A második félidőben még több lehetőségünk volt, hármat sikerült abból értékesíteni, nagyobb arányban is megnyerhettük volna a mérkőzést.

Hajdúszoboszló–Hajdúböszörmény 2–0 (0–0)

200 néző, vezette: Tóth P.

Hajdúszoboszló: Groze D. – Fülöp A., Horváth Sz., László R., Kereki M., Fekete G., Bácsi Zs., Domokos A. (Lendvai Gy. 66.), Szarvas F. (Papp Z. 84.), Kálmán Z., Domokos I. Edző: Szűcs János.

Hajdúböszörmény: Tömöri A. – Tóth T. (Kolozsi G.), Holecz P., Hortó A., Tóth Z., Nagy K., Szabó M., Bogár M., Piota C. (Fodor J. 72.), Andorkó S., Bogdanovic I. Edző: Papp Ferenc. Gól: Bácsi Zs., Nagy M. Jók: Fülöp A., László R., Bácsi Zs., illetve Holecz P., Hortó A., Szabó M.

Szűcs János: – Az első félidőt átaludtuk, nagyon gyenge színvonalú játék folyat a pályán. A második félidőben szerkezetet váltottunk, még támadóbb felfogásban léptünk fel, melyet nagyban segített a mérkőzésbe beszálló cserejátékosok teljesítménye, összeségében akadozó játékkal szereztük meg a győzelmet.

Papp Ferenc: – Nyolcvan percig jó teljesítményt nyújtott a csapat az ötödik helyezett Szoboszló ellen, viszont amiről első perctől kezdve beszélek, gól nélkül nem lehet nyerni. Gratulálok a mai teljesítményért.

DEAC – Szertár Sportbolt–Nyírbátor 1–1 (0–0)

250 néző, vezette: Nagy A.

DEAC: Oláh D. – Takács Á., Tóth Z., Buka B., Buzai G., Csák Zs. (Szabó G. 88.), Klein A., Mizsák R. (Barabás Z. 91.), Sütő A., Brehószki B., Nagy D. (Tőkés M. 75.) Edző: Sáfár László. Gól: Sütő A. Jók: Oláh D., Mizsák R., Sütő A.

Sáfár László: – Küzdelmes mérkőzés volt, az ellenfél pontrúgásaiból jól felkészültünk, mert ez volt az egyetlen fegyverük, így igazából semlegesítettük minden próbálkozásukat. Kicsit azért csalódott vagyok, mert nem sikerült az előnyüket megtartani.