Helyi közélet

2016.07.27. 18:20

Hittanos táborban nyaraltak a fiatalok

Baktalórántháza, Újfehértó - Az újfehértói Kamilliánus Csoport és a római katolikus egyházközség szervezésében és támogatásával 21 újfehértói hittanos gyermek táborozott a közelmúltban Baktalórántházán a tiszta és szép környezetben fekvő szabadidő központban.

Baktalórántháza, Újfehértó - Az újfehértói Kamilliánus Csoport és a római katolikus egyházközség szervezésében és támogatásával 21 újfehértói hittanos gyermek táborozott a közelmúltban Baktalórántházán a tiszta és szép környezetben fekvő szabadidő központban.

A tábort Juhász Imre újfehértói, korábban Baktalórántházán szolgált római katolikus plébános atya vezette. Mozgalmas napokat hagytak maguk mögött a fiatalok, hiszen nemcsak a helyi erdő szépségeivel ismerkedtek meg, hanem a környező falvakba is kirándultak, így eljutottak Nyírkarászba is, ahol a kora-középkori földvárat nézték meg. Megcsodálhatták a Dégenfeld Kastélymúzeumot és a római katolikus templom kora-középkori freskóit is – tájékoztatta lapunkat Némethné Csubák Éva.

- KM -

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában