Helyi közélet

2017.09.20. 09:23

Örökségnap lesz szombaton Ákoson

Ákos - A romániai Ákoson tart örökségnapot a Középkori Templomok Útja Egyesület szervezésében a Gregorián Társaság közreműködésével az Ákosi Református Egyházközség szombaton, magyar idő szerint 14 órától.

Ákos - A romániai Ákoson tart örökségnapot a Középkori Templomok Útja Egyesület szervezésében a Gregorián Társaság közreműködésével az Ákosi Református Egyházközség szombaton, magyar idő szerint 14 órától.

– A cél az, hogy a helyi gyülekezeti tagok, a település lakói és minden érdeklődő behatóbban megismerje közvetlen környezete kulturális örökségét. A helyszín Ákos monumentális, a Partium legjelentősebb román kori temploma – újságolta Demeter Zsuzsa, a Középkori Templomok Útja Egyesület elnökségi tagja.

KM–LTL

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában