Pótolt meccset nyert Kemecse, vajai siker a rangadón

A megyei labdarúgó-bajnokságok szerdai eredményei.

A 19. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Mándok–Nagyecsed 1–2 (0–2)

Mándok, 50 néző, v.: Kosztyu.

Mándok: Virágh – Maroda (Baglyos), Ari, Bacsó, Törtei, Lusánszki (Lovász), Toldi, Bökönyi, Bugyi (Erős), Illés, Elek. Játékos-edző: Lakatos István.

Nagyecsed: Makó – Zámbó, Ascsillán, Marinas, Bulyáki A., Ötvös (Bulyáki B.), Müller, Kóka, Demeter (Jóni), Bernáth, Somlyai. Edző: Homann Richárd.

Gól: Baglyos, illetve Kóka, Demeter.

Lakatos István: – Adtunk egy félidő előnyt az ellenfélnek, ami egy ilyen csapat ellen nem fér bele.

Homann Richárd: – Úgy gondolom, az első félidő alapján rászolgáltunk a győzelemre.

A 22. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Balkány–Kemecse 1–2 (1–1)

Balkány, 60 néző, v.: Pethő.

Balkány: Kapitány – Sallai, Furó (Máté), Szabó, Kóka (Koncz), Kovács, Vasas, Szabó, Nagy (Kerecsen), Csatári, Kanál. Edző: Mirgai László.

Kemecse: Sánta – Sándor, Farkas, Majoros, Szaffián (Faragó), Csáki, Bárdos (Gégény), Hokk Á., Soós, Madzin, Hokk B. Edző: Hokk Béla.

Gól: Kovács, illetve Szaffián, Madzin.

Mirgai László: –

Hokk Béla: – Gratulálok a fiúknak, remélem, szombatra átmentjük ezt a formát, és akkor is hasonló eredményt érünk el. Sok sikert a Balkánynak!

Megyei II. osztály

Nyírerdő csoport, a 16. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Vaja–Tiszakanyár 2–1 (1–0)

Vaja, 50 néző, v.: Maleskovits.

Vaja: Vakarcs – Borsi, Pálfi, Bálint, Sándor, Zakor, Simák, Kósa, Zakor, Lakatos (Konrád, Nagy), Soltész. Edző: Siska Attila.

Tiszakanyár: Csáki – Szaharda (Szabó), Bodnár, Illés, Dancs, Nagy, Oláh, Timkó, Jánvári, Pásztor, Dobrai (Németh). Játékos-edző: Oláh Levente.

Gól: Lakatos, Zakor (11-esből), illetve Illés.

Siska Attila: – A győzelmünk értékét növeli, hogy egy rendkívül jó Tiszakanyárt sikerült felülmúlnunk, amihez gratulálok a játékosaimnak!

Oláh Levente: – Döntetlenszagú meccsen egy egyéni hiba döntött a hazaiak javára.

Pannónia Zrt. csoport, A 19. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Biri–Levelek 2–0 (1–0)

Biri, 100 néző, v.: Király.

Biri: Balogh – Makács (Szoták), Baumgartner, Katona, Nagy T. (Horváth), Kádár (Markovics), Nagy M., Szlávik, Daróczi (Óber), Asztalos, Huri. Edző: Dankó Zsolt.

Levelek: Varga – Hatházi Á. (Barna), Hatházi M., Martocsány, Lipcsei (Gulyás), Szatlószki, Tóth, Sitku, Marincsák (Majláth), Hegedüs (Nagy B.), Csekk. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Makács, Nagy T.

Dankó Zsolt: – Keményen megdolgoztunk ezért a győzelemért, lehet, hogy többet is ér, mint szimpla három pont. Külön kiemelném Balogh Ferenc ifikapusunkat, hogy kapott gól nélkül hozta le a mérkőzés és a szintén az ifjúsági csapatból felhozott Makács Gergőt, aki zsinórban a harmadik bajnokin talált be.

Majláth Sándor: – Ez van...