„Faszi” megmondta, a kocsordiak megcsinálták

Riskó Tibor győzelemmel köszönt el Vámosoroszitól és a fővárosba „igazolt"

Labdarúgás. Megyei II. osztály,  Gémtech csoport, 1. forduló

Ópályi-Encsencs 0-0

Ópályi, v.: Szőnyi. Ópályi: Oláh - Bársony, Varga, Máté, Varjasi, Patály A. (Pankotai), Bartha A., Patály L. (Bartha M.), Illés (Gaál), Pajti, Radvánszki (Bíró T,). Edző: Bartha Miklós.

Encsencs: Klenik - Kóródi, Sziláyi, Olajos, Tallódi, Radnai, Kiss, Bíró B., Szalai, Bíró Zs., Szatmári. Játékos-edző: Bíró Zsolt. Ifi: 5-0.

Bartha Miklós: - Küzdelmes mérkőzésen sikerült itthon tartani egy pontot. Gratulálok a fiúknak a hozzáállásért, sok sikert az encsencsieknek.

Bíró Zsolt: Idény eleji foci, a szünet utáni játék alapján nyernünk kellett volna

Őr-Kocsord 0-2 (0-1)

Őr, v.: Pokoraczki. Őr: Szabó - Ilyés (Magyar), Márton (Zákány), Szabó V., Kósa, Tisza, Tóth, Szabó L., Mulutó (Deme), Kendl (Tisza), Benkő. Edző: Szabó Attila.

Kocsord: Mándi - Huszti, Szolnoki (Farkas), Horváth Á., Bálint, Virág (Bálint), Szimuly, Kiss (Máté R.), Máté A., Jónás, Horváth B. (Szamák). Edző: Disznós Gusztáv.

Gól: Farkas, Kiss. Ifi: 3-7.

Szabó Attila: - Visszatértünk a megyei kettőbe, sajnos ez most így sikerült. Ismét fel kell is vennünk ennek a bajnokságnak a ritmusát.

Disznós Gusztáv: - " Faszi" megígérte, a csapat betartotta!. A meccs nagy részét uralva, jól játszva rengeteg helyzet kidolgozva biztosan hoztuk el a három pontot. Külön kiemelném Mándi Pált, aki ezúttal példa értékű hozzáállásával, mentalitásával sérülten védte végig a mérkőzést.

Milota-Szatmárcseke 2-5 (1-2)

Milota, v.: Tóth. Milota: Császár - Kanalas (Balogh), Rácz, Lázár, Henkel (Kiss), Horváth, Kövesligeti, Jencsik (Piros), Nagy, Fejes, Rétfalvi. Edző: Elek László.

Szatmárcseke: Juhász - Lakatos, Banga, Kóczé G I., Kóczé G. II., Bozsányi (Bakó), Banga (Horváth), Mándi Zs. (Mándi Z.), Pásztor, Császár (Bandics), Mercz (Kóczé A.). Edző: Szűcs István.

Gól: Henkel, Rácz, illetve Kóczé I. 2, Császár, Kóczé A., Nagy (öngól). Ifi: 1-5.

Elek László: - Évek óta nem tudjuk legyőzni a csekeieket, most is mind az öt gólban benne volt a védelmünk.

Szűcs István:

Vámosoroszi-Nagydobos 4-2 (2-2)

Vámosoroszi, v.: Kocsis. Vámosoroszi: Munkácsi (Szabó Á.) - Bartha (Szabó A.), Imre M., Rigó, Márton, Imre Zs., Somogyi N. (Bartha K.), Róka, Bakó, Csatári (Riskó), Somogyi R. (Garda). Játékos-edző: Riskó Tibor.

Nagydobos: Pindzsula - Budaházi, Bégány (Bartha) , Ötvös, Fodor, Szabó (Molnár), P., Szabó B., Filep, Darcsi (Miklósi), Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté.

Gól: Somogyi 2, Imre Zs., Imre M., illetve Bégány, Szabó. Ifi: 4-2.

Riskó Tibor: - Mindent köszönök mindenkinek, aki egy kicsit is részes volt az elmúlt évek sikereinek. Méltó búcsú volt ez a csapattól, viszlát Oroszi, helló Budapest.

Czine Máté: - Vezettünk 2-0-ra, aztán az első félidő végén kaptunk egy nagyon saját hibás gólt. A szünet után két hibánkat is kihasználták a hazaiak, így saját magunkat vertük meg. Kicsivel koncentráltabb játékkal hozhattuk volna ezt a meccse. Sajnos se a ha, se a volna nem játszik. Saját magunkat vertük meg, sajnálom!