Megszerezte első győzelmét a Sényő, kikapott a Kisvárda

Forrás: kisvardafc.hu

NB III Keleti csoport, 4. forduló

Kisvárda II.-Putnok 1-2 (0-0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, v.: Hanyecz. Kisvárda II: Perehanec – Rubus, Králik, Széles, Sikorszki, Szőr, Avetiszjan (Bíró, 78.), Simon (Bjalalov, 61.), Kirjuhin, Czérna, Heles (Bokor, 78.). Edző: Kocsis János. Putnok: Pápai – Buda P., Sághy (Gellén, a szünetben), Csiki, Szics, Csutora, Dobrovolszkij, Nagy (Juhos, a szünetben), Petrecsko (Veress, a szünetben), Vajda (Komári, 81.), Galacs (Fülöp, 82.). Edző: Szala Ákos. Gól: Kirjuhin (60.), illetve Galacs (60.), Vajda (75.)

Kocsis János: – Nehéz mit mondani, mert nagyon sok jó dolog történt, az egész meccsen jó teljesítményt nyújtottunk, sok jó egyéni teljesítménnyel. Több tudatos elemet tartalmazott a játékunk, amit viszont nagyon sajnálok, az a kapu előtti határozatlanságunk. Rengeteg rossz döntést hoztunk, holott remek ellenfelünkkel szemben több nagy helyzetet is kialakítottunk. Sajnos ezekkel nem tudtunk élni, és ilyenkor törvényszerű, hogy az ellenfél két kontrából két gólt szerzett, amivel meg is nyerte a mérkőzést. (forrás: kisvardafc.hu)

Jászberény-Sényő-Carnifex FC 2-3 (1-1)

Jászberény, v.: Borbás. Jászberény: Menczeles – Ludasi, Remili, Szőllősi (Varga, 57.), Palcsó, Nagy (Borics, 40.), Perevuznik, Sárossy, László, Kurunczi (Muhari, 57.), Horváth. Edző: Tasi Zoltán. Sényő: Szondi – Bodó, Klepács, Fenyőfalvi, Kapacina K., Jócsák (Erdei, 62.), Farkas, Matyi (Ignéczi, 20. (Toldi, 70.)), Barta, Kapacina K., Orosz. Edzők: Fiumei Viktor, Imrő László. Gól: Remili (6.), Ludas (65.), illetve Kapacina V. (36., 11-esből, 51.), Ignéczi (67.)

Imrő László: – Domináns játékkal, három gólt rúgva nyertünk idegenben, azt hiszen ez önmagáért beszél.

További mérkőzések: Tiszaújváros-Hatvan 2-1, Pénzügyőr-Békéscsaba II. 4-3, Eger-Füzesgyarmat 1-0, Hajdúszoboszló-DVSC II. 4-0, BVSC-Vasas II. 3-1, DEAC-DVTK II. 0-1, Körösladány-Tiszafüred 1-1, BKV Előre-Karcag 0-1.

1. BVSC 4 3 1 - 12-3 10
2. H.szoboszló 4 3 1 - 9-2 10
3. Putnok 4 3 - 1 8-3 9
4. Pénzügyőr 4 3 - 1 11-7 9
5. BKV Előre 4 3 - 1 6-2 9
6. Körösladány 4 3 - 1 9-3 7
7. Kisvárda II. 4 2 1 1 8-3 7
8. Tiszafüred 4 3 - 1 9-6 7