A Mátészalka nyerte a forduló rangadóját, odahaza kapott ki a Mándok.

Fotó: Gazdag Mihály

Tarpa–Nagykálló 3–0 (1–0)
Tarpa, v.: Kondor.
Tarpa: Hotra – Prihoda, Lovcsikov, Kolesnyik, Nemes, Maksajev (Kamisanov), Burdika (Boldizsár), Mihalcsuk, Doloh, Gál, Lovincsuk. Edző: Bubis Iván.
Nagykálló: Budaházi – Mészáros, Erdei, Marozsán Zs., Mondok, Marozsán M., Sipos, Haller, Baráz, Marinka, Anda. Edző: Homann Richárd. Gól: Burdika, Nemes 2.
Bubis Iván: – Úgy gondolom megérdemelten tartottuk itthon a három pontot, ismét nagy öröm számunkra, hogy góljainkat 2 kárpátaljai magyar fiatal játékos szerezte.
Homann Richárd: – Gratulálok a Tarpának!

Nyírbátor–Kemecse 6–0 (0–0)
Nyírbátor, v.: Tomori.
Nyírbátor: Kopasz – Tóth Sz., Czerula, Szücs, Kun, Bakó (Erdei), Nógrádi, Tóth E. (Danó), Varga, Terdik (Papp), Orosz. Játékos-edző: Erdei Zoltán.
Kemecse: Baráth – Hadházi, Boda, Szokolai, Goján (Magyar), Törő, Gönczör, Bárdos, Kovács, Hokk, Balogh. Edző: Sánta Tibor.
Gól: Terdik 3, Tóth Sz. 3.
Erdei Zoltán: – Gratulálok a csapatnak a teljesítményéhez. Az első félidőben egy kicsit enerváltan és pontatlanul játszottunk, de a másodikban a rengeteg helyzetből nagyon sokat ki tudtunk használni és ilyen gólkülönbséggel is megérdemelten nyertünk. További sok sikert a Kemecsének!
Sánta Tibor: – A 60. percben 0-0 állásnál, amikor tizenegyest rúgtunk nehezen tudtam volna elképzelni, hogy ez lesz a végeredmény. Gratulálok a Nyírbátornak és sajnálom a játékosaim helyzetét.

Mátészalka–Kállósemjén 2–0 (1–0)
Mátészalka, v.: Goneth.
Mátészalka: Szilágyi – Bodó G., Sárosi, Fenyőfalvi (Kovács B.), Kovács Á., Csáki, Gergely (Tangel), Magyari (Hudák), Bodó L. (Lyáh), Fejes, Toldi (Huszti). Edző: Makszim Gábor.
Kállósemjén: Ovszijenko – Ferencz (Szabó S.), Hegedüs, Kornutyak, Szabó I. (Lipcsei) Lakatos B., Lakatos L., Pekk, Pallai (Katona), Hamza, Tóth (Danó). Játékos-edző: Vologyimir Ovszijenko.
Gól: Bodó G., Gergely.
Makszim Gábor: – Az első játékrészben többször is lezárhattuk volna a mérkőzést, azonban a vendégek kapusa meccsben tartotta csapatát. Zártan és jól védekeztünk, melynek meglett az eredménye. Gratulálunk az egész csapatnak!
Vologyimir Ovszijenko: – Gratulálok a Szalkának!

Mándok–Újfehértó 1–2 (0–1)
Mándok, v.: Papp.
Mándok: Lőrincz – Králik (Gyüre), Baksa, Köblös, Holló, Bokor, Molnár, Matyi, Jánvári, Cservenyák, Budaházi (Jene). Edző: Kocsis János.
Újfehértó: Nagy M. – Somogyi, Benke, Pallai, Csáki, Daróczi P., Angyal, Bartha (Daróczi V.), Nagy D., Szilágyi (Miterkó), Varga (Bodnár).
Gól: Holló (11-esből), illetve Bartha, Nagy D.
Kocsis János: – Mindent megtettünk ezen a mérkőzésen, de sajnos kevésnek bizonyult, gratulálunk az ellenfél győzelméhez. Az elmúlt két forduló rávilágított a hiányosságainkra, úgy néz ki, hogy az idén már nem sikerül, de jövőre újra megpróbáljuk. Találunk magunknak motivációt a hátralévő mérkőzésekre is, fontos nekünk a harmadik hely, így mindent meg fogunk tenni, hogy sikerüljön a dobogón végeznünk.
Matévi Csaba elnök: – Akarásban jelesre vizsgáztunk, büszke vagyok a csapatra.

Nagyecsed–Nyíregyháza II. 3–1 (1–1)
Nagyecsed, v.: Veres.
Nagyecsed: Szabolcsi – Sarkadi G., Zámbó (Ladányi), Marinas (Szabó), Pócsi, Bulyáki K., Bulyáki A. (Nagy Z.), Kóka, Nagy N. (Jóni), Erdős, Lakatos (Nyíregyházi). Edző: Harbula Balázs.
Nyíregyháza II.: Sarkadi – Czimer, Varga (Márton), Bodnár (Tóth), Kiss, Asztalos, Horváth, Szabó, Pók (Lakóczi), Konzili, Forgó. Edző: Szatke Zoltán.
Gól: Lakatos, Nagy N., Erdős, illetve Varga. Kiállítva: Asztalos (26.), (Czimer (87.).
Harbula Balázs: – Örülünk, hogy tíz mérkőzés óta veretlenek vagyunk... További sok sikert kívánunk a nyíregyházi fiataloknak!
Szatke Zoltán: – Góllal kezdtük a mérkőzést, majd a 20. perctől emberhátrányban játszottunk, sajnos ezt nem bírtuk el. Gratulálok a nagyecsedi csapatnak!