<p>Kazincbarcika - A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában idegenben kapott ki szombaton a Kazincbarcika.</p>

Vecsés FC – Kazincbarcikai SC 3-1 (0-1)
Vecsés, 100 néző. V.: Farkas T.

Vecsés: Gyenes - Máj, Hungler, Vasas Z., Kovács Z. - Fritz, Horváth D. (Könczey, 73.), Zana, Lannert (Csege, 82.) - Bojtor, Piros (Kiss, 60.). Vezetőedző: Détári Lajos.
Kazincbarcika: Hamar - Nagy P., Mező, Nyisalovits, Tátrai - Nyitrai, Fehér, Borbély, Müller - Binder (Zimányi, 72.), Kovács P. (Vasas V., 72.). Vezetőedző: Szabó János.

32. perc: Nyitrai beadása után Kovács P. fejelt 5 méterről a kapuba, 0-1.
65. perc: Egy kapu elé ívelt labdát Kovács Z. kezelt le a tizenhatoson belül majd közelről a kapuba lőtt, 1-1.
67. perc: Horváth D. beadása után Bojtor bólintott 2 méterről a kapuba, 2-1.
69. perc: Egy gyors hazai kontra végén Zana 12 méterről lőtt a hálóba, 3-1.
89. perc: Kovács Z. tartott rá Müller lábára amiért a játékvezető azonnal kiállította a játékost.
Jók: Gyenes, Lannert, Bojtor, ill. Nyitrai, Müller, Fehér.

Détári Lajos: - Az első félidőt átaludtuk ekkor vezetést szerzett a Barcika. A második játékrészben felébredtünk és megérdemlten nyertük meg a találkozót.
Szabó János: - Az első félidei játékunk alapján el kellett volna dönteni a meccset, a másodikban sajnos egy négyperces rövidzárlat eldöntötte a három pont sorsát.