2014.04.26. 18:31

A Bakta begyűrte – Marics három góljával

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 24. fordulónak szombati nyitányán két mérkőzést játszottak.

Baktalórántháza–Tiszalök 4–3 (0–1)

Baktalórántháza, 200 néző, v.: Hegedűs Cs.

Baktalórántháza: Gazsi F. – Szabó G., Csordás G., Geda G. (Illés L.), Lakatos I., Fábri Z. (Éles Zs.), Kozma J., Rakóczi Zs. (Kun Cs.), Balogh Zs. (Molnár l.), Marics G., Szabó R. Játékos-edző: Illés László.

Tiszalök: Gagyi S. – Balogh A., Aszalós T. (Puncsák Cs.), Dobos Z., Bognár A., Gál N., Újvári Zs., Bodnár A., Vass I., Czifrák R., Cseh K. Edző: Kovács János. A sok helyzetet kihagyó hazai csapat magának tette nehézzé a mérkőzést.

Gól: Marics G. 3, Szabó R., illetve Gál N. 2, Újvári Zs. Kiállítva: Dobos Z. (61. perc). Ifi: 6–1.

Illés László: – Egy góllal nyertünk, mivel futballra gólra játsszák. Játékban osztálykülönbség volt a két csapat között.

Kovács János: – Nagyon jó csapat otthonában érdekes körülmények között vesztettünk...

Nyírgyulaj–Szatmár Unió FC 3–2 (0–1)

Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Kósa Gy.

Nyírgyulaj: Tóth K. – Lakatos J. (Szép T.), Czerula Zs., Gózner K., Dér I., Pénzes Á., Erdei L., Oxi R.(Sitku Á.), Horváth K. (Kolozsi M.), Berecz Zs., Kanál R. Edző: Lukács Tibor.

Szatmár Unió: Görbe – Pál Á., Robas, Hanus, Batfalschi, Szabó T., Oprea, Dimitrijevics, Vukovics, Homorozan, Gavrus (Chioreanu). Edző: Virovecz Pál.

A vendégek bebizonyították, hogy jó csapatot alkotnak, de a hazaiak a második félidő alapján teljesen megérdemelten nyertek.

Gól: Sitku Á, Kanál R., Berecz Zs., illetve Vukovics 2. Ifi: 4–0.

Lukács Tibor: – A második félidőben teljesen más ritmusban játszottunk, hamar fordítani tudtunk és megérdemelt győzelmet arattunk.

Virovecz Pál: – Sikerült magunkat megveretni...