Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Rakamaz Takarék-csoport 21. fordulójáak mérkőzseit játszották vasárnap.

Gávavencsellő–Vasmegyer 2–1 (0–1)

Gávavencsellő, 180 néző, v.: Gáspár.

Gávavencsellő: Simkó M. – Pásztor Zs., Hengsperger A., Kőpájer J. (Hacsa N.), Bodnár S., Gégény Z., Csohány Z., Koczogh I., Mátyás F. (Szabó Z.), Nagy R. (Paulik Z.), Balázs K. (Majchrovics Z.). Játékos-edző: ifj. Hengsperger András.

Vasmegyer: Kromplák Gy. – Dankó M., Tardi Zs., Lábas P., Laskay F., Bodó I., Kiss I., Csombók Z., Iván Zs., Kádár A. (Tóth M.), Edson. Edző: Bodó Attila.

Gól: Paulik Z. 2, illetve Bodó I. Kiállítva: Csohány Z. (17. perc), illetve Bodó I. (80. perc). Ifi: 0–3.

Ifj. Hengsperger András: – Egy jó csapat ellen, furcsa körülmény között szereztünk meg a számunkra nagyon fontos három pontot.

Bodó Attila: – A játékvezető a második félidei ténykedésével bőven belenyúlt a mérkőzés végeredményébe.

Nagyhalász–Kék 2–0 (0–0)

Nagyhalász, 110 néző, v.: Kovács I. Z.

Nagyhalász: Jakocska Cs. – Szabó B., Tilki M., Orosz T. (Turóczi Cs.), Balogh N. (Szobonya P.), Horváth M., Kóder L. (Boros I.), Tóth Z. (Szitai R.), Szabó M. (Tóth N.), Szabó S., Anderka R. Játékos-edző: Kiss Gábor.

Kék: Himmer A. – Simon S., Csáki A., Lelt J., Ballai Z., Szabó K. (Ignácz G.), Somogyi Cs., Nagy J., Erőss P., Szurcsik Z., Kamarás J. (Tóth G.). Játékos-edző: Papp Zsolt.

Gól: Szabó S., Tóth N. Ifi: 2–0.

Kiss Gábor: – Látszott a pályán, hogy a két csapat nem azonos célokért küzd. A meccsen az volt a kérdés, mikor szerezzük meg az első gólt. A csapat a győzelmet Albók Lajos születésnapjára ajánlja.

Papp Zsolt: – Ellenfelünk ugyan többet birtokolta a labdát, de a nagyobb helyzetek az elején mégis nekünk adódtak. A meccs összképét tekintve azért azt kell mondanom, megérdemelt Nagyhalász győzelme.

Ajak–Pátroha 0–1 (0–0)

Ajak, 80 néző, v.: Kozics.

Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Sütő N., Magyar R., Horváth A., Varga R., Kovács Zs., Kovács Z., Magyar P., Kovács P. (Mezei J.), Paráda R. Edző: Szanyi Attila. Pátroha: Fintor S. – Farkas T., Gulyás J. (Almási Z.), Borku T., Horváth F., Bodnár G. (Tóth A.), Kertész L., Pljutyinszkij A., Rácz S. (Póti N.), Mocsár Cs., Tóbiás Sz. Edző: Kocserha Csaba.

Gól: Horváth F. Ifi: 2–8.

Szanyi János: – Magas szintű játékvezetés mellett nagy iramban megkezdjük a zárkózást az alsó mezőnyhöz.

Kocserha Csaba: – Megérdemelten nyert a csapat, és köszönjük azoknak a szurkolóinknak is, akik a rossz idő ellenére elkísértek bennünket.

Vaja–Újdombrád 1–1 (1–1)

Vaja, 100 néző, v.: Tömöri.

Vaja: Pekk J. – Simák J., Simák Zs., Soós K., Noszál T., Soltész Á., Hudák P. (Gáspár D.), Virtás A. (Sashegyi Sz.), Mocsár G., Soltész B., Mulutó P. (Gdovin J.). Játékos-edző: Gdovin János.

Újdombrád: Sinka Gy. – Batta J., Sinka J., Kernács József, Farkas A., Veress Á. (Kernács János), Ignéczi Cs. (Sipos J.), Geri K. (Horváth A.), Szőlősi A. (Komlósi L.), Csombók Cs., Szabó D. Edző. Szőlősi Dezső.

Gól: Soltész Á., illetve Csombók Cs. Ifi: 4–0.

Gdovin János: – A múlt heti akaratunk „bennmaradt” az öltözőben. Ez a csapat nem bírja el, hogy két-három ember alibizik egész meccsen.

Veress László vezetősi tag: – Hajtós mérkőzés, és igazságos eredmény született.

Gyulaháza–Nyírkarász 2–0 (0–0)

Gyulaháza, 200 néző, v.: Hegedűs Cs.

Gyulaháza: Bandor F. – Tóth G., Farkas G. (Kapin M.), Juhász L., Bombera M. (Dudás L.), Deák B. (Kovács Cs.), Deák Z., Éles I. (dr. Bardi B.), Tóth D. (Zubály B.), Molnár G., Gáti S. Edző: Bardi Béla.

Nyírkarász: Borkó J. – Kozma A., Rákóczi L., Majoros I., Horváth G., Szabó L., Till J. (Király J.), Horváth J. (Ujj Gy.), Tóth T., Zakor J. (Kocserha G.), Jávor P. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Éles I 2. Kiállítva: Gáti S. (46. perc). Ifi: 3–2.

Bardi Béla: – A szerencsések ma két nagyszerű meccset láthattak, különösen az ifi- és a felnőttcsapat második félideje alakult emlékezetesre. A kicsik vert helyzetből fordítottak, a nagyok pedig egy félidei emberhátrányból nyerték meg a derbit. Mindkét csapat játékosainak csak gratulálni lehet a mai teljesítményhez.

Tóth Tibor: – Közepes első félidő után a kiállítás minket zavart meg, és a játék képe alapján megérdemelt hazai siker született. Gratulálunk a Gyulaházának.

Fényeslitke–Rohod 8–2 (3–0)

Tuzsér, 150 néző, v. Ésik L.

Fényeslitke: Kovács T. (Mártha J.) – Szőlősi L., Sárkány G., Pálinkás T. (Szabó Á.), Balogh K. (Révész Zs.), Lupcsa Cs., Balogh R., Miskolczi G., Nagy B., Tóth Á. (Pásztor S.), Bakó G. (Lesku P.). Edző. Pokol László. Rohod: Tomasovszki G. – Jóni A., Balogh N., Doboveczki I., Gazdag A., Jávor N., Király T., Papp T., Kézi B. (Király L.), Tóth F., Nagy I. (Király L.). Játékos-edző: Király Tibor.

Gól: Miskolczi G. 3, Lupcsa Cs. 3 (egyet 11-esből), Sárkány G., Balogh R., illetve Király T. 2. Ifi: 3–1.

Pokol László: – Jó volt visszatérni Tuzsérra, ahol nagyon szép éveket töltöttünk el. Jó játékvezetés mellett csak a helyzetek töredékét használtuk ki. Gratulálunk az ifik újabb győzelméhez. A csapat osztozik Pálinkás Tamás gyászában, aki a héten vesztette el édesapját.

Király Tibor: – Elfogytunk, szétestünk, így nem sok értelmét látom a folytatásnak.

Pap–Demecser 4–2 (3–2)

Pap, 100 néző, v.: Magyar P.

Pap: Kovács Zs. – Onder G., Szoboszlai B. (Ombodi T.), Danku J., Hamza A., Ács G., Bandor J. (Szabó Sz.), Molnár Cs., Kázsmér L. (Birtás D.), Balogh I. (Köblös T.), Kerepesi L. (Sajtos N.). Edző: Dallos László.

Demecser: Simon T. – Gombkötő J., Rigmányi L., Varga E., Balogh Cs., Kocsis Z. (Szabó Gy.), Kertész K., Kiss R., Fabu R. (Mándoki L.), Lehóczki Zs., Varga T. Játékos-edző: Minyin Vitalij.

Gól: Ács G. 3 (egyet 11-esből), Szoboszlai B., illetve Lehóczki Zs., Kertész K. Ifi: 5–3.

Dallos László: – Az első félidő közepét kivéve uraltuk a meccset, akaratban is felülmúltuk ellenfelünket, és megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Minyin Vitalij: – Az első félidő végén történt rövidzárlat megpecsételte sorsunkat. Egy pár játékos küzdőszellemből ma „jelesre” vizsgázott.

Szabadnapos: Záhony.