Szabolcs-Szatmár-Bereg - A férfiak számára teljes fordulót rendeztek az NB II. Észak-keleti csoportban.

Férfi, 3. forduló

Nyírbátori SC–Kazincbarcikai KSE 24–32 (13–15)

Nyírbátor, 120 néző, v.: Katona J., Konyári I.

Nyírbátor: Nagy T. – Szedlacsek J., Pisák T. 2, Siket K. 1, Bod B. 2, Kovács Á. 8, Varga R. 2. Csere: Blánár M. (kapus), Pálfy V. 1, Tóth N. 2, Kotvász A., Dobi S. 2, Takács Z. 4. Edző: Csapos János. Kiállítások: 6, illetve 10 perc. Hétméteresek: 0, illetve 7/5. A nagyon bátortalan hazai játék következménye a vereség. Ifi: 23–34.

Csapos János: – A második félidőben mutatott játék megpecsételte a sorsunkat.

Fehérgyarmati VSE–Berettyó MSE 21–18 (12–10)

Fehérgyarmat, 300 néző, v.: Dohány J., Nagy L.

Fehérgyarmat: Harangi P. – Preda 6/3, Albecz B. 5, Müller N. 3, Illés N. 2, Szabó P., Csobay A. Csere: Viman V. (kapus), Gaál R. 1/1, Ruzsinszki B., Ferenczi R. 1, Szíjártó A. 1, Kun Sz. 2., Jakub D. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 8, illetve 8 perc. Hétméteresek: 8/4, illetve 0. A hazaiak két kapusa remekelt, de a sok kihagyott ziccer miatt szorosan alakult a mérkőzés. Ifi: 27–31.

Falcsik Miklós: – Számolatlanul hagytuk ki a helyzeteket, így nagyon nehézzé tettük magunknak ezt a mérkőzést.

Nádudvari ASK–Tiszavasvári SE 25–29 (13–16)

Nádudvar, 100 néző, v.: Kiu G., Kiu T.

Tiszavasvári: Boczák K. – Balázs M. 5, Benyusz K. 4, Kovács I L. 2, Nagy Á. 5/4, Deli D. 2, Kovács II L. 3. Csere: Volosinóczki, Bódor Z. (kapusok), Kiss K. 2, Kajibás M., Gazdag R. 1, Feind Z. 5. Edző: Hadas Sándor. Kiállítások: 10, illetve 6 perc. Hétméteresek: 5/5 illetve 5/4. A Tiszavasvári a teljes mérkőzést kontroll alatt tartotta. Ifi: 28–27.

Hadas Sándor: – Igazi, férfi-, csapatmunka volt.

Hajdúböszörnyi TE–Kisvárda KC 24–24 (11–11)

Hajdúböszörmény, 250 néző, v.: Bozó Z., Mezei Z.

Kisvárda: Lipécz M. – Radojevics 2/1, Molnár Z. 8, Braun B. 1, Kovács L., Vitális I., Papp P. 2. Csere: Tóth M., Simon A (kapusok), Babarbás B. 7, Türk F. 2, Petykó T., Botka Á., Tuska Sz. 2, Dévényi T. Játékos-edző: Türk Ferenc. Kiállítások: 2, illetve 6 perc. Hétméteresek: 6/3, illetve 3/1. Nagyon küzdelmes mérkőzésen szerzett értékes pontot a Kisvárda. Ifi: 32–28. (Tudósító: Nagy Kálmán)

Türk Ferenc: – Küzdöttünk, harcoltunk, azt gondolom, megszolgáltuk az egy pontot.

További eredmény: Bőcs–Hajdúnánás 29–27, Füzesabony–Heves 22–20.

1. Füzesabony 3 3 – – 59–50 6

2. Kazincbarcika 2 2 – – 61–41 4

3. Fehérgyarmat 3 2 – 1 75–67 4

4. Tiszavasvári 3 2 – 1 74–71 4

5. Hajdúböszörmény 3 1 2 – 73–72 4

6. Nyírbátor 3 1 1 1 77–84 3