Sport

2018.10.03. 08:13

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 3., szerda:

M4 Sport

16.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Litvánia, Telki 18.30: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Tatabánya

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Tottenham Hotspur-FC Barcelona

Sport 1

9.15: Tenisz, ATP-torna, Tokió

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Riihimäen Cocks-Dinamo Bucuresti

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-Handewitt - Motor Zaporizzsja

Sport 2

8.30 Tenisz, ATP-torna, Peking

Eurosport 1

14.15: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

16.00 és 18.55: Sznúker, European Masters

Eurosport 2

11.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

12.55: Sznúker, European Masters

Digisport 2

6.30 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

Spíler1 TV

18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Lokomotiv Moszkva-Schalke 04

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Porto-Galatasaray

Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Crvena zvezda - Paris Saint-Germain

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, SSC Napoli-FC Liverpool

október 4., csütörtök:

M4 Sport

17.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna

19.45: Röplabda, férfi NB I, Vegyész RC Kazincbarcika-Pénzügyőr

Sport 1

6.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Chelsea-Vidi FC

Sport 2

8.30 Tenisz, ATP-torna, Peking

19.00: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Hannover

Eurosport 1

12.55 és 18.55: Sznúker, European Masters

Digisport 1

16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Rennes

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AC Milan-Olympiakosz

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Frankfurt-Lazio

Digisport 2

6.30 és 13.30: WTA-torna, Peking

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Qarabag-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Krasznodar-Sevilla

Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Rosenborg-Leipzig

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Jablonec-Dinamo Kijev

Spíler 1TV:

1.35: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Boston Bruins

4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Anaheim Ducks

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!