2018.10.06. 21:22

Kisvárda Master Good SE - Telt ház előtt újabb siker

Kézilabda - A kemény védekezésnek és a jó napot kifogó Pásztor Bettinának köszönhetően megérdemelten győzött az olykor tetszetős támadásokat is vezető Kisvárda Master Good SE.

Kisvárda Master Good SE-DKKA 30-23 (15-9)

Kisvárda, 1000 néző v.: Hargitai,Markó.

Kisvárda Master Good SE: Pásztor, Orbán 5/1, Klikovac 1, Radojevics 4/1,Milanovics-Litre 1, Hakunova 9, Avgyekova 1. Csere: Kordowiecka (kapus), Guialo 6, Radojevics, Milosevics 2, Dragut 1, Benko, Rebicová.. Vezetőedző: Vlatko Djonovics

DKKA: Csapó, Klujber 2, Szalai, Czifra, Sirián 1, Ferenczy 7, Kazai 3. Csere: Tomasevics (kapus), Szalai 3, Grosch 1, Dombi, Nick, Molnár, Szekerczés 6/4, Vezetőedző: György László.

Eredmény alakulása: 3. perc: 1-0, 9. p.: 3-3, 16. p.: 8-6, 20. p.: 12-6, 26. p.: 15-7, 33. p.: 18-10

40. p.: 22-14, 48.p.: 23-18, 56. p.: 27-21.

Kiállítások: 12 perc, 10 illetve perc. Hétméteresek: 4/2, illetve 4/4.

Vlatko Djonovics: - Nagyon értékes győzelmet arattunk, sokat dolgoztunk a héten, válogatottjaim könnyen visszarázódtak. Kapkodó kezdés után feljavult a védekezésünk, a második félidőben volt egy hullámvölgyünk, de sikerült túllendülni rajta.

György László: - A mérkőzést az első félidőben veszítettük el, időkérés után szétesett a támadásunk és a védekezésünk. Kialakítottunk ugyan helyzeteket, de sorra kihagytuk őket. Megérdemelt kisvárdai győzelem született.