2019.04.01. 07:54

"Pénteken pont tizenhárman voltunk az edzésen, és most tizenhárom gólt szereztünk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoport 20. fordulójának mérkőzéseit játszották a hétvégén.

Berencs FC–Ajak 2–2 (1–0)

Rétközberencs, 150 néző, v.: Takács.

Berencs: Ignéczi – Mester, Sütő, Hajdu, (Jaczina), Baráth, (Borzák), Szabó Á., (Kovács G.), Kovács, Nagy, (Baglyos), Gábor, Kállai, Szabó F. (Demján). Edző: Lippai Tibor.

Ajak: Leskovics– Rácz, Sütő, Iski, Balogh, (Horváth), Magyar, (Lakatos), Kovács, Biró, Jónás, (Torma), Czvik, Markos. Edző: Barati István.

Gól: Hajdu.2, Baráth. (öngól). illetve Torma. Kiállítva: Kovács Cs. (70.percben). Ifi: 1–2.

Lippai Tibor: – Győzelmet engedtünk ki a kezünkből, kettő nullás vezetésnél felhoztuk az ellenfelet egy öngóllal. Utána már nem tudtunk váltani, így meg kellett elégednünk az egy ponttal.

Barati István: – Izgalmas mérkőzésen, igazságos a döntetlen. Hiába játszottunk fölényben, a hibáink miatt kétgólos hátrányból kellett felállnunk.

Őr–Nyírmada 3–0 (1–0)

Őr, 150 néző, v.: Piskóczi.

Őr: Oláh–Bencze (Szabó L.), Szabó V., Varga, Kézi (Szuromi), Tisza, Erdei, Benkő (Szabó A.), Deme (Márton), Tóth, Repelik (Kósa). Edző: Kálmándi Bertalan.

Nyírmada: Pál–Dancs, Selyem (Horváth), Baráth (Szőke), Szikszai, Barkasz (Pál), Ponczók, Balogh, Tóth, Jóni A., Kiss E. Edző: Jónás János.

Gól: Szabó V. (tizenegyesből), Szuromi, Szabó A. Ifi.: 2–2.

Kálmándi Bertalan: – Jó időben, jó játékvezetés mellett megint sikerült nyerni. Gratulálok a csapatnak, ezt a győzelmet keresztfiam esküvőjére ajánlja a csapat.

Jónás János: – Nem látszott a mérkőzésen, hogy akarjuk a három pontot. Gratulálok a jobban akaró hazai csapatnak.

Pátroha–Ramocsaháza 13–0 (5–0)

Pátroha, 150 néző, v.: Demeter.

Pátroha: Szabó–Kalu (Balogh G.), Kovács, Mozga, Fedor (Minyin), Balogh I. (Mikó), Balogh A., Jenei, Molnár, Csépke, Verga. Edző: Vitalij Minyin.

Ramocsaháza: Dankó–Makula, Nistor R. (Nagy B.), Zsiros, Bacskai, Farkas (Stummer), Sipos, Hajdu (Nagy S.), Lakatos, Nistor E., Ladányi (Fabu). Edző: Bacskai Attila.

Gól: Csepke 5, Balogh I. 2, Molnár, Balogh S., Mikó, Mozga, Jenei, Fodor A. Ifi.: 7–2.

Vitalij Minyin: – Pénteken pont tizenhárman voltunk az edzésen, és ma tizenhárom gólt szereztünk. Köszönöm a lelkes szurkolóink biztatását, gratulálok mindkét csapatunk sikeréhez.

Bacskai Attila: – Ilyen megalázó dolgot még nem éltem át.

Demecser–Dombrád 0–6 (0–3)

Demecser, 150 néző, v.: Sipos.

Demecser: Fintor (Kiss R.)–Kiss M., Zsoldos (Botos), Kriser, Csire, Kantár (Horváth), Dankó, Sajtos (Herceg), Gombkötő, Jónás K., Csillik. Edző: Berecz Csaba.

Dombrád: Szabolcsi (Szokolai)–Hornyák, Köblös (Birke), Pap, Verner, Borbély, Fabu, Balla, Kósa, Horváth, Molnár A., Molnár P. (Czap) Edző: Tóth János. Gól: Verner 2, Papp 2, Czap, Horváth. Kiállítva: Csillik. Ifi: 2–2.

Berecz Csaba: – Az első félidőben eldőlt a mérkőzés hitehagyott és lélektelen játékunknak köszönhetően. Mentálisan változásra van szükségünk.

Tóth János: – Korrekt játékvezetés és körülmények között megérdemelten nyertünk. Büszke vagyok a csapatomra.

Nyírkarász–Vaja 5–2 (1–1)

Nyírkarász, 200 néző, v.: Bíró.

Nyírkarász: Kiss–Liptai (Kiráy), Bombera (Juhász), Nagy (Ujj K.), Bandor, Lovas, Rákóczi, Varga (Papp), Tóth (Jávor), Csuka, Ujj Gy. Edző: Tóth Tibor.

Vaja: Vakarcs–Borsi (Palcsák), Vojtovics, Jónás L., Soltész Á, (Pálfi), Sándor (Gazdag), Zakor J., Mocsár (Konrád), Mulutó, Zakor G. (Kiss), Soltész B. Edző: Gazdag Attila. Gól: Lovas, Ujj K., Bombera, Csuka, Borsi (öngól) illetve Zakor J., Gazdag Ifi: 4–1.

Tóth Tibor:– A márciusi hónap a miénk volt, mert öt mérkőzésből sikerült ötöt megnyerni, bár ez újra nagy áldozattal járt.

Gazdag Attila: – Úgy érzem, az első félidőben jól játszott a csapat. A második félidő végén futottunk az eredmény után, a legvégén mérte ránk a csapást a Nyírkarász.

Záhony-Tiszaszentmárton–Kék 3–3 (1–2)

Záhony, 250 néző, v.: Lucsik.

Záhony-Tiszaszentmárton: Mucsicska–Györke, Zán, Iván, Sárkány, Setét, Gombkötő, Tóth (Huzdik), Angyal (Lupcsa), Pálosi, Balogh. Edző: Sárkány Gábor. Kék: Himmer–Csorba (Horváth), Poór (Veress), Csombók I. Csaba, Bodó (Due), Lakatos Koós, Rácz, Csombók II. Csaba, Dócs, Szabó. Edző: Fabók István.

Gól: Gombkötő 2, Balogh, illetve Bodó 2, Rácz. Ifi: 8–4.

Sárkány Gábor:– Elnézést kérünk szurkolóinktól a mai játékunk miatt, remélem, játékosaim is átérzik a helyzet súlyosságát. Az első félidőben csak a mez volt kint a pályán, a második félidőben próbáltunk javítani játékunkon, viszont ennyi pontatlanság és akaratgyengeség nem fér bele. A múlt heti játékunk nyomát sem láttam. Gratulálok és további sok sikert kívánok a taktikus és szimpatikus Kéknek. Hazai pályán át kell tudni érezni, hogy nemcsak focizgatni kell, hanem eredményt kell tudni elérni, szurkolóink nem ezt érdemlik.

Fabók István: – Szakember segítségével jobban vészeltük át az óraátállítás stresszét.

Fényeslitke–Szabolcsveresmart 4–2 (1–0)

Fényeslitke, 120 néző, v.: Oláh.

Fényeslitke: Márta – Gyüre, Toma (Arnóczki), Rusznák, Takács, Kovács (Nagy Z.), Miskolczi G., Miskolczi Á., Nagy Zs., Nagy B., Balogh. Edző: Nagy Zoltán.

Szabolcsveresmart: Hosszú–Sajtos, Szemán, Szoboszlai, Nagy R., Nagy Á., Balogh (Szidor), Szabó (Dócs), Meggyesi (György), Jónás K., Pálinkás (Horváth). Edző: Kertész Milán.

Gól: Kovács J. 3, Miskolczi Á. (büntetőből), illetve Dócs, Sajtos. Ifi: 2–1.

Nagy Zoltán: – Ma bebizonyosodott, hogy ha odateszi magát a csapat, akkor eredményes tud lenni. További sok sikert kívánok a Veresmartnak.

Kertész Milán: – Nagyképűen, akaratgyengén fociztunk, ennek más nem lehetett a vége! Gratulálok a Litkének.

Ladányi TC–Gergelyiugornya 1–4 (0–3)

Mezőladány, 100 néző, v.: Szopkó.

Ladányi TC: Pécsi–Pólyán R., Árva, Osztolykán, Pólyán I., Kun, Bálint, Demeter, Jónás A. (Szilágyi), Király, Berecz. Edző: Sütő János.

Gergelyiugornya: Vass–Baráth, Zán, Tári, Czirják (Deskó), Mándi (Csonka), Peregrin, Horváth (Balogh), Balázs, Bicskó (Lakatos), Balla. Edző: Czirják József.

Gól: Berecz (tizenegyesből), illetve Mándi 2, Czirják, Peregrin. Ifi: 2–5.

Sütő János: – Ebben az összeállításban sajnos csak ennyire voltunk képesek. Az első félidőben nagyon gyengén játszottunk, a másodikban már egy picivel jobban, de még ez is nagyon kevés volt egy jól játszó Ugornyával szemben. Remélem, hogy jövő hétre felépülnek sérültjeink.

Czirják József: – Gratulálok mindkét csapatunknak az elért eredményeihez. Idegenben mindig nagy dolog győzni, különösen Mezőladányban.

1. Nyírkarász 20 15 2 3 82–35 47

2. Pátroha 20 14 4 2 69–23 47

3. Záhony– Tiszaszentmárton 20 13 6 1 64–29 45

4. Dombrád 20 16 – 5 62–22 45

5. Őr 20 14 1 5 56–30 43

6. Gergelyiugornya 20 13 1 6 62–42 40

7. Ladányi TC 20 10 2 8 43–36 32

8. Demecser 20 8 3 9 40–49 27