haon-sportoldal

2010.08.15. 21:16

Az időjárás megpecsételte a vasárnapi játéknapot

<p>A megye I-es bajnokság nyitófordulójának vasárnapi napján igen sok mérkőzés félbeszakadt a hirtelen jött vihar miatt. Ha érdekli, azok a találkozók, melyeket lejátszottak, hogyan végződtek, tekintse meg portálunkon.</p>

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Hajdúnánás 3–2 (1–0)
250 néző, vezette: Sápi Cs. (Tóth G., Kóti L.).

Nyírmártonfalva: Rácz G. – Spisák Zs., Konyári S., Havrilla I., Kolompár J. (Tóth T.), Jónizs A. (Szabó T.), Nagy I. (Piros Z.), Szemán T. (Nagy D.), Bucskó J. (Kiss G.), Nánási D., Bodnár T. Edző: Asztalos János.

Hajdúnánás: Hankoszki R. – Békési L. (Timbusz Zs.), Ujvári Zs., Bagoly J., Kántor T. (Bacsi Zs.), Daróczi P. (Kondora J.), Andorkó P., Toronyai L. (Tóth M.), Széplaki N. (Szabadi L.), Horváth Á., Oláh T. Edző: Kondora József. Gól: Kolompár J., Szemán T., Kiss G., illetve Horváth Á., Kondora J. Jók: mindenki, illetve Daróczi P., Andorkó P., Horváth Á. Ifi: 1-5.

Asztalos János: – A nyíltsisakos játékban a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat tudott jobban kijönni. Külön említést érdemel a profi játékvezetés. Köszönöm a csapatnak a maximális hozzáállását a mérkőzéshez. Csak így tovább előre!

Kondora József: – Az első percekben több ziccert is kialakítottunk, amit sajnos szokásunkhoz híven sikerült kihagynunk. Majd egy védelmi hibát kihasznált az ellenfél és ők vonulhattak a szünetben előnnyel. A II. félidőben is többet birtokoltuk a labdát, de csak 2-2-re tudtuk hozni a II. félidőt.

Derecske–Tiszacsege 0–0 (részeredmény)
A mérkőzés az első félidő 23. percében a rossz időjárás miatt félbeszakadt.
Vezette: Nagy T. M. (Percze Zs., Nagy L.).

Derecske: Csekő D. – Szőllősi J., Bagi R., Fogarasi I., Berán B., Csizmadia Cs., Varga Á., Papp R., Csatári Sz., Usztics P., Dorogi Gy. Edző: Makleit Tibor.

Tiszacsege: Nagy I. Cs. – Bálega Cs., Bana I., Furkó Z., Csernik J., Samu T., Tóth P., Nagy K., Bajusz J., Ladányi D., Nagy II. Cs. Edző: Tóth Péter.

Nyíradony–Hajdúsámson 0–1 (0–0)
Vezette: Erdélyi T. (Tőkés R., Kertész F.).

Nyíradony: Kerezsi T. – Tóth Gy., Terdik L., Keczán L. (Szemán), Takács A., Mercs J., Szutor Gy., Kozma Gy. (Tóth), Csige Á. (Nagy), Kövér, Tóth T. Edző: Orosz János.

Hajdúsámson: Bíró T. – Isaszegi Zs., Munkácsi J., Tömöri L., Molnár (Munkácsi), Csonka K., Halász Z., Szabó G., Gajdos (Klein), Czibere B., Rása G. Edző: Kun Gyula. Gól: Tömöri. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 3-1.

Orosz János: – Amíg a helyzeteket nem tudjuk berúgni, nem fogunk mérkőzést nyerni. Gratulálok az ellenfélnek!

Kun Gyula: –  Az időjárás ellenére elég jó mérkőzést játszottunk.

A Téglás–Ebes az időjárás miatt félbeszakadt.

A Létavértes II.–DEAC-Szertár Sportbolt mérkőzést augusztus 25-ére halasztották.