2016.04.30. 18:35

"Szerényen érkeztünk, még szerényebben távoztunk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Homa Sport megyei I. osztály 25. fordulójának szombati nyitányán három mérkőzést rendeztek.

Kemecse–Ibrány 0–3 (0–2)

Kemecse, 200 néző, v.: Tomori P.

Kemecse: Virágh Cs. – Soós G., Kovács M. (Dócs N.), Csizmarik Á., Sándor L., Hruska Á., Birovecz J. (Sárközi D.), Karkusz A. (Kiss M.), Phrakonkham, Csatári Á., Iván Zs. (Kiss R.). Edző: Falatovics László.

Ibrány: Tóth N. – Csáki J., Balogh Gy., Dajka L., Szabó R., Gergely B. (Orosz D.), Varga A. (Makai I.), Kristófi S., Lukács B., Somogyi T. (Flavio), Kiss T. (Vinicius). Edző: Gerliczki Máté.

Az Ibrány mezőnyfölényben játszott, és megérdemelten nyert.

Gól: Lukács B. 2, Varga A.

Resán Attila szakosztályvezető: – Gratulálok az Ibránynak a győzelemhez és szorítunk neki, hogy sikerrel vegye az osztályozót. Anyák napja alkalmából nekünk legalább van virágunk...

Gerliczki Máté: – Szerényen érkeztünk, még szerényebben távozunk. Rendkívül örülünk a görcsoldó idegenbeli sikernek.

Nyírgyulaj–Mándok 2–1 (0–1)

Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Tordai.

Nyírgyulaj: Opre R. – Pénzes Á. (Angyalos A.), Lovas N., Siska G. (Tóth B.), Vass I., Nagy I., Pálvölgyi B., Fekete G. (Gózner K.), Erdei Z., Berecz Zs. (Oxi R.), Nagy T. Megbízott edző: Csoba Zsolt.

Mándok: Oláh D. – Costea, Turbucz T., Hidi N., Varga D. (Csürök Cs., Galambos L.), Tempfli I., Szabó T., Balás G., Orgován Gy., Bárány T., Tudja D. (Győri J.). Edző: Matyi András.

Ellentétes félidők után a hazaiak az utolsó másodpercekben csikarták ki a győzelmet.

Gól: Erdei Z. (11-esből), Nagy T. illetve Balás G. Kiállítva: Bárány T. (81.), Orgován Gy. (89.) Ifi: 3–0.

Csoba Zsolt: – A ballagóknak sok sikert. Egyenlő erők küzdelmében értékes győzelmet arattunk. Gratulálunk a Mándok is.

Matyi András: – Az első félidőben a helyzetek alapján meg kellett volna nyernünk a mérkőzést. A szünet után kettős emberhátrányba kerültünk és egy szerintünk jogtalan tizenegyest ítéltek ellenünk, ráadásul az ötperces hosszabbítás végén kaptuk a második gólt.

Nagyecsed–Tiszavasvári 1–2 (1–1)

Nagyecsed, 200 néző, v.: Losonczki.

Nagyecsed: Makó R. – Dobos Z., Homann R., Ricsei F., Puskás D. (Ádámszki R.), Bulyáki A., Somlyai G., Ladányi D., Ascsillán L., Marinas, Bodogán Z. Játékos-edző: Ádámszki Róbert.

Tiszavasvári: Kanócz B. – Lakatos I., Balogh N., Szolyka T., Lakatos Barna, Bodnár A. (Bakos T.), Lakatos Bence (Ésik Z.), Nagy I., Péntek A. (Esze B.), Szolyka G. (Gyurján R.), Fazekas V. (Kántor Zs.). Edző: Kiss Gábor.

Hiába játszott a hazai csapat óriási mezőnyfölényben, a gólokat a Tiszavasvári szerezte.

Gól: Somlyai G., illetve Bodnár A., Fazekas V. Kiállítva: Balogh N. (83. perc). Ifi: 11–2.

Ádámszki Róbert: – Ilyen is van, amikor semmi nem sikerül. Két gólt ajándékoztunk az ellenfélnek, a második félidőben pedig hiába tettünk meg minden a győzelemért, sajnos, így alakult.

Kiss Gábor: – A mai teljesítményért maximális dicséret illet minden egyes játékosomat. Úgy gondolom, nem érdemtelenül nyertük meg a mérkőzést, és a továbbiakban azért dogozunk, hogy folytassuk ezt a sikeres szereplést.