2017.09.24. 18:10

Szpari: egy pont két góllal

Nyíregyháza - Vasárnap ikszelt a Szpari Mosonmagyaróváron. A nyíregyháziak három pontért indultak szombaton a hosszú útnak, ennek tükrében joggal lehet hiányérzete a csapatnak és a szurkolóknak. Végül kétgólos hátrányból sikerült egyenlíteni Mosonmagyaróváron,ami pozitívum. Sőt, a három pont megszerzésére is volt esély, ám ez nem sikerült.

Mosonmagyaróvár-Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-0)

Mosonmagyaróvár, 300 néző, v.. Zierkelbach Iványi, Kis)

Mosonmagyaróvár: Tarczy - Zsirai, Kovács, Laki, Darázs (Darázs, 65., Vágó, Lőrinczy (Kapacina, 85.), Szépe, Bohner (Huszárik, 90.), Szpirulisz, Katona. Vezetőedző: Várhidi Péter.

Spartacus: Jova - Hinora, Fodor, Kelemen, Forró - Csilus (Papp,56.), Holdampf - Pekár, Kesztyűs (Sinanovic, 79.), Gajdos - Dragóner (Kártik, 56.). Vezetőedző: Lucsánszky Tamás.

Gól: Laki (44.), Hinora (öngól, 50.), illetve Gajdos (69.), papp (80.)

Kiállítva: Forró (Spartacus, reklamálásért, 92.)

44. perc: A hazaiak támadásának végén egy beadást követően Laki 12 méterről lőtt a kapuba, 1-0.

50. perc: Laki beadása Hinora lábáról vágódott a hálóba, 2-0.

69. perc: Holdampf beadását Papp közelről váltotta gólra, 2-1.

80. perc: Pekár szabadrúgását Gajdos 5 méterről perdítette a kapuba, 2-2

92. perc: Forró Gyula reklamált az asszisztensnél, a játékvezető piros lapot mutatott fel a vendégvédőnek.