Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 26., szerda:

M4 Sport
13.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Koroncó-Ferencváros
17.45: Röplabda, női NB I, Nyíregyháza-Békéscsaba

Sport 1
17.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Olaj-Dinamo Sassari
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, Bayern München-Augsburg

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00, 20.30 és 22.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, Greuther Fürth-Mainz

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
20.30: Kerékpár, London

Eurosport 2
19.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Murcia
20.45: Kosárlabda, férfi Euróra Kupa, Málaga-Bayern München

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena Zvezda-Barcelona
20.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City

Digisport 2
18.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Brussels Basketball
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Bologna

október 27., csütörtök:

Sport 1
15.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

Sport 2
13.00, 15.00, 20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Uni Győr-USK Praha

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
20.30: Kerékpár, London

Eurosport 2
6.45: Kerékpár, Hajnani körverseny, 6. szakasz

Digisport 1
10.00 és 13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Udinese

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unics Kazany
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Olympiakosz

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Standard Liége

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-Montreal Canadiens
4.30: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Washington Capitals

– MTI –








hirdetés