Megye II.

2019.05.04. 21:40

„Rugdosták támadóinkat, ezzel kizökkentve minket a játékból, amiben sajnos a játékvezető partner volt”

A labdarúgó megyei másodosztály szombati eredményei.

Fotó: KM-archív

Kelet-Magyarország Zrt. csoport

Nyírcsaholy-Tisztaberek 4-0 (1-0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Varga. Nyírcsaholy: Gergely- Putirka, Balogh József, (Szabó), Botos, Balogh János, (Csaholyi), Petrohai, Szimuly, (Botos B.), Magyari, Gergely, Mező, (Mihalkó), Bégány. Edző: Tóth Zoltán. Tisztaberek: Makay- Németh, Molnár, Tóth, Lukács, Nagy, Berki, Szilágyi, Bencze, Garda. Edző: Oroszi István. Gól: Mező 3, Botos S. (11-esből). Ifi: 2-4.

Tóth Zoltán: – Gratulálok a srácoknak sikerült itthon tartani a három pontot, ezzel megőrizni a hazai veretlenségünket. Remélem ez a lendület a továbbiakban is kitart.

Nagy Gábor elnök: – Ellenfelünk megérdemelt győzelmet aratott, amihez mi gratulálunk.

Jánkmajtis-Nyírmeggyes 1-2 (0-0)

Jánkmajtis, 100 néző, v.: Papp. Jánkmajtis: Tóth- Chioreanu, Mikulka, G. Costea , (Daru), Balogh S., (Homoki), Bartha, (Imre), P. Costea, Török, Kiss, Balogh Zs, Szabó. Edző: Della Sándor. Nyírmeggyes: Hajzer- Balogh, Nagy, Török, (Nemes), Éles, Batizi, (Dobos), Rézműves, Takács, (Hornyák), Szondi, Gózner, Drabik. Edző: Körmös Miklós. Gól: Chioreanu, illetve Nemes, Dobos. Ifi: 5-2.

Della Sándor: – Az a csapat nyerte meg a meccset, amelyik jobban kihasználta helyzeteit. A futball törvénye.

Körmös Miklós: – Igaz a közmondás, hogy a májusi eső aranyat ér. Gratulálok a srácoknak, már az első félidőben el kellett volna dönteni a meccset, de ezt a végére hagytuk. Dobos József győztes gólját. édesanyjának ajánlja fel. További sok sikert a Jánkmajtisnak.

Milota-Kölcse 1-2 (1-1)

Milota,120 néző, v.: Szabó. Milota: Nyilas- Paládi, Burjász, Fejes, Rétfalvi, Mikuljuk, Delényi, (Lakatos), Fóris, Lencskó, (Németh), Szuszik,(Bunna), Rebryk. Edző: Elek László. Kölcse: Lutnanski- Skunzyak, Gyurkó, Baksa, Sztáraszta, Sirokai, Pálóci, Sukály, Halász, Pál, (Vári), Barkaszi. Edző: Máté Imre. Gól: Fóris, illetve Iván, Vári. Ifi: elhalasztva.

Elek László: – Bosszantó vereséget szenvedtünk, egy nagyon jó mérkőzésen. Sajnálom mert nagyon jól játszott a csapat. A jövőben a játékvezetői küldéskor, jó lenne ha nem rajunk kísérleteznének, fiatal rutintalan sporik bevetésével miközben, az oldal vonal mellett szaladgál a rutinos játékvezető. Aki az ilyen szomszédvári rangadókat probléma mamentesen levezetné.

Máté Imre: – Köszönöm a fiúk hozzáállását, a csapat előtt le a a kalappal. Gyógyulást kívánunk Pál Lászlónak.

Vámosoroszi-Hodász 13-2 (7-0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Szabó. Vámosoroszi: Bodnár- Bakó, (Tisza), Szabó T., (Somogyi T.), Somogyi R., (Molnár), Szabó A., Riskó, Rigó, Baráth, Róka, (Kiss), Márton, Csatári. (Kopor). Edző: Mikes Ferenc. Hodász: Tóth- Pályi G., Sinkó, Bordás, Botos, Papp, Pályi Zs., (Tóth), Mondom, Horváth, Iván, Varga. Edző: Pálfi József. Gól: Szabó A. 3, Szabó T., Somogyi T. Csatári 2-2, Riskó, Rigó, Tisza, Kopor, illetve Bordás2, egyik (öngól), Mondom. Ifi: 7-0.

Mikes Ferenc: – Gratulálok a csapatnak a fölényes győzelemhez, remélem ezen az úton haladunk tovább. Hodásznak sok sikert.

Nyírerdő csoport

Dombrád-Szabolcsveresmart 1-0 (0-0)

Dombrád, 150 néző, v.: Lipták. Dombrád: Szabolcsi- Molnár T., Birke, (Tamás), Molnár P., Köblös, Verner, (Czap), Fabu, Balla, Kósa, Horváth, Hornyák. Edző: Tóth János. Szabolcsveresmart: Hosszú- Sajtos, (Szidor), Szemán, Szoboszlai, Nagy R., Nagy Á., Szabó, (Horváth), Rostás, (Dócs G.ergő), Meggyesi, (Jónás), György, (Dócs Gábor). Pálinkás. Edző: Tara Sándor. Gól: Szabolcsi. (11-esből). Kiállítva: Pálinkás (90.percben). Ifi: 3-2.

Tóth János: – A kapus Szabolcsi Máté ma megnyerte a mérkőzést. Bravúrokat mutatott be. A tizenegyest pedig gólra váltotta. Gratulálok az ifik győzelméhez is. Ami ma itt nálunk történt ez nem futballmérkőzésre való.

Tara Sándor: – Gratulálok a csapatnak, mert nem látszott a tabellán elfoglalt helyezés. Ez a hozzáállást kell tovább vinnünk a folytatásban. A dombrádi játékosnak mielőbbi felépülést kívánunk.

Kék-Nyírmada 2-2 (0-1)

Újdombrád, 120 néző, v.: Kovács. Kék: Szűcs- Poór, (Ignácz), Rácz, (Veress), Szurcsik Csombók1 Csaba, (Tóbiás), Sinka, Koós, Csombók2 Csaba, Horváth, (Dou Gueho), Dócs, Szabó. Edző: Fabók István.

Nyírmada: Pál- Dancs, Horváth, (Selyem), Szikszai, Ponczók, Balogh, Tóth, Farkas, Szőke, Jóni, Kiss. Edző: Jónán János. Gól: Szurcsik 2, illetve Horváth, Szikszai. Ifi: 1-3.

Fabók István: – A mérkőzéssel kapcsolatos hivatalos álláspontomat, a sajtó osztályunk hamarosan a nyilvánosság elé tárja.

Jónás János: – A játékvezetői öltözőben, lévő chips, csoki, kóla, cukor, megtette a hatását a második félidőben.

Berencs FC-Demecser 0–1-es állásnál a 93. percben rendbontás miatt félbeszakadt.

Pannónia Zrt. csoport

Kemecse-Nyírbéltek 12-0 (5-0)

Kemecse, 100 néző, v.: Demeter.

Kemecse: Péter- Bárány, Brondics, Szathmári S., (Brondics), Kovács István, (Szathmári D.), Szaffián, Kovács Imre, Hokk Á., (Karkusz), Sándor, Hokk B. Edző: Márton Péter. Nyírbéltek: Lakatos- Köteles, Kósa, (Tóth), Szatmári, Tóth, Urszuly, Rácz, (Sivadó), Nagy, (Hoszpodár), Mándi, Bak, Balogh. Edző: Tóth Tibor. Gól: Szathmári D. 3., Szathmári S., Balázsi 2-2, Brondics, Kovács István, Szaffián, Kovács Imre, Ifi: 16-0.

Resán Attila szakosztályvezető: – Jó játékvezetés mellett, kellemes ellenféllel szemben. Ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet arattunk.

Id. Tóth Tibor: – Gratulálok a Kemecsének! Számunkra a jövő héten kezdődik a bajnokság érdemi része. Sporttörténeti pillanatot éltem meg, negyvenhét évesen a fiammal együtt játszhattam egy megye kettes bajnokit.

Tiszalök-Nyírtelek 1-0 (1-0)

Tiszalök, néző, v.: Szőnyi.

Tiszalök: Szombati- Fábián R., Szanics, (Nagy), Balogh S., Fábián K., (Fábián A.), Balogh, Puncsák, Majoros, (Szabó), Kovács, Kiss A., (Benyusz), Kiss T. (Lakatos). Edző: Nagy Gábor. Nyírtelek: Papp- Dankó, (Palencsár), Varga, Setét, Tomán, Boldi, Hengsperger, Rácz, (Batta), Németh, (Boldi), Aszalós, Tóth. Edző: Hengsperger Attila. Gól: Kiállítva: Palencsár (88.percben). Ifi: 0-7.

Nagy Gábor: – Tudtuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés lesz. Nem játszottunk jól, de küzdöttünk becsülettel és három pont lett az eredménye. Csináljuk tovább, folytatjuk a harcot a bennmaradásért. Köszönöm a fiúknak a komoly hozzáállást, a Nyírteleknek pedig sok sikert.

Hengsperger Attila: – A hazaiak az első félidőben betaláltak egy szerencsés góllal. A második félidőben mindent egy lapra feltéve támadtunk. Sajnos számtalan lövésünkből egy sem talált utat a kapuba. Hozzátartozik, hogy a Tiszalök a sportszerűség határait túllépve tördelték a játékot, húzták az időt. Rugdosták támadóinkat, ezzel kizökkentve minket a játékból, amiben sajnos a játékvezető partner volt. Ettől függetlenül sok sikert a Tiszalöknek.