SZON-ÉLŐ - Nyíregyháza vs. Balmazújváros 1-0 (0-0)

Nyíregyháza - A labdarúgó NB II. Keleti csoportjának 24. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus együttese a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő gárdáját fogadta szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Szabolcs Online-on.

1 - 0 (0-0)

Balmazújváros

Nyíregyháza, 2013.04.27. 17:00

[poll id="380"]

Lucsánszky Tamás: A mérkőzés képe alapján szerencsés győzelmet arattunk. Köszönjük az utolsó negyedórában a közönség biztatását, ez átsegített bennünket a holtponton, ezért tudtunk nyerni.

Híres Gábor: Gólokkal kellett volna nyernünk, ám jogtalan szabadrúgások sorozatát kapták a nyíregyháziak, ezért veszítettünk.

90+2

Vége a mérkőzésnek, hamarosan jövünk az edzői nyilatkozatokkal.

90+1

Kónya rántotta le Bodnárt, amiért sárgalapot kapott.

90

Előbb Híres Gábort, a vendégek edzőjét kellett elvezetni az edzői zónából, majd Urbin fejelt középre, ám a labda elsuhant Forgács feje mellett. Letelt a rendes játékidő, egy perc a hosszabbítás.

86

Csorba küzdött a labdáért tizenhatoson belül. A játékvezető veszélyes játék miatt közvetett szabadrúgást ítélt a hazaiaknak a kaputól 15 méterre. Bodnár gurított Bajzáthoz, akinek lövését Szalma bravúrral hárította, a labda Nikolic elé került, akinek lövése végül Csorbáról vágódott a hálóba. 1-0

84

Bajzát 15 méteres lövését védte Szalma.

82

Bodnár baloldali szöglete után a labda a hosszú oldalon Katona lábáról pattant az alapvonalon túlra.

80

Nikolic esett el Papp mellett, a játékvezető a frissen beállt hazainak sárgalapot adott.

79

Pákolicz helyére Nikolic állt.

77

A hazaiaknál Bárányos helyére Katona áll be, a vendégeknél Arnóczki folytatta Virágh helyett.

75

Pákolicz balról passzolt Bajzáthoz, aki igazított egyet a labdán, ám 14 méteres lövését Szalma védte.

71

Cseréltek a vendégek, Nagy állt be Kiss helyére.

70

Virágh passzolt jobbra Urbinhoz, aki 12 méterről fölé lőtt.

67

Bajzát játszotta magát tisztára, kapura tört, ám 14 méteres lövését védte Szalma.

66

Németh vitte el a labdát Bodnár mellett, majd passzolt, Virágh nyolc méterről balról alig perdített mellé.

64

Csorba 16 méterről jobbról lőtt mellé.

61

Demjén jobbról adott középre, Virágh 14 méteres lövését Balogh bravúrral hárította.

56

Davidov helyére a délelőtt ballagó Reznek állt be.

52

Bajzát kapott sárgalapot.

50

Virágh balról, 12 méterről alig lőtt a hosszú sarok mellé.

48

Bárányos jobboldali szögletét Kiss fejelte ki bedobásra.

46

Elkezdődött a második félidő, szünetben nem volt csere.

45+1

Újabb hazai szabadrúgás 35 méterről. Bárányos lövése a sorfalról pattant az alapvonalon túlra, amikor a játékvezető lefújta az első félidőt.

44

Pákolicz egy szép csel után 20 méterről alig lőtt mellé.

40

Bodnár 35 méteres szabadrúgását Kónya fejelte bedobásra.

38

Szőllősi 27 méteres lövését védte Balogh.

37

Pákolicz passzolt Bárányoshoz, aki 25 méterről laposan mellé lőtt.

33

Bajzáth jól fordult le védőjéről, jobbról visszagurított, ám pontatlanul, így mentettek a védők.

31

Egy baloldali szabadrúgás után Urbin jobbról, 14 méterről próbált a jobb felső sarokba ívelni, ám pontatlan volt.

30

Bajzát pontosan fejelt Csorbához, aki kapura tört, ám 23 méteres lövését hárította Szalma.

24

Szőllősi 25 méteres szabadrúgása alig kerülte el a jobb sarkot.

20

Bárányos baloldali szöglete után a labda a másik szögletzászló közelében hagyta el a játékteret.

19

Bajzáth 25 méteres lövése Kónyán lassult le, így Szalma védeni tudott.

16

Demjén jobboldali, 14 méteres lövése egykori csapattársáról, Pákoliczról vágódott szögletre. A beívelés nem okozott veszélyt.

14

Inkább a narancsmezes vendégek irányítják a játékot, akik cserélnek is, Szőllősi áll be Sándor helyére. Úgy tűnik komolyabb a sérülése, mint azt gondoltuk.

9

A vendégeknél Sándor Istvánt kellett ápolni. Édesapja, aki egykor a Szpari edzője is volt, a lelátón figyelte, és megnyugodott, amikor fia folytatta a játékot.

7

Virágh jobboldali szabadrúgását Papp hat méterről fejelte fölé.

1

Urbin 14 méteres lövését védte bravúros vetődéssel Balogh.

1

Ez már igazi kánikula. Közel harminc fok van, így aztán talán többszázan nézik a Szpari-Balmazújváros mérkőzést, amelyet a vendégek kezdtek.

JEGYZŐKÖNYV

NB II. Keleti csoport 24. forduló

Nyíregyháza vs. Balmazújváros

1 - 0   (0 – 0)

Nyíregyháza, 800 néző. V.: Szőts Gergely (Butkai Zsolt, Kovács II. Gábor).

Nyíregyháza Spartacus: Balogh - Dajka, Ambrusz, Minczér, Pákolicz, Bárányos, Davidov, Durovic, Bajzát, Bodnár, Csorba

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma - Kiss, Papp, Forgács, Bokros, Urbin, Kónya, Virágh, Németh, Sándor, Demjén

Vezetőedző: Híres Gábor

Gólszerző: Csorba a 86. percben.

Sárga lap: Bajzáth az 52., Nikolic a 79., Kónya a 90. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Sándor helyett Szőllősi a 14., Davidov helyett Reznek az 56., Kiss helyett Nagy a 71., Bárányos helyett Katona és Virágh helyett Arnóczki a 77., Pákolicz helyett Nikolic a 79. percben.