Szertár Sportbolt Megye II. vasárnapi mérkőzése

Nézze meg milyen eredmények születtek a megye II vasárnapi mérkőzésein!

Szentpéterszeg-Báránd 6–0 (4-0)

300 néző, vezette: Hajdú I. (Katona L., Mogyorósi J.)

Szentpéterszeg: Jenei L. – Szűcs P. (Góz J.), Varga Zs., Pásztor Zs., Flaskai Zs., Tamás L. (Orovecz Z.), Szabó I G. (Alimán G.), Kolompár Zs. (Erdei Z.), Szabó II G., Ékes Z., Balogh B. (Nagy P.). Vezetőedző: Kártik József.

Báránd: Kunkli Z. (Katona Cs.) – Török D. (Takács J.), Varga J., Elek J., Futó G. (Nagy Z.), Gyöngy Z., Békési L., Major L. (Taricska G.), Mester N., Török Zs. (Ispán R.), Mester L.. Vezetőedző: Majoros Csaba. Gól: Kolompár Zs. (2), Balogh B. (2), Ékes Z., Varga Zs. Jók: Szabó II G., Varga Zs., Tamás L., illetve Mester L. Ifi: 0-6.

Kártik József: – Szép őszi délutánon egy frappáns szezonbefejezés. Sziporkázó játékkal őriztük meg a veretlenségünket.

Majoros Csaba: – A mérkőzés képe alapján kiderült, hogy mi már a meccs előtt elmentünk a téli szabadságra. Bízunk a tavaszi, szebb folytatásban.

Nyírábrány–Hajdúhadház 3–4 (3–0)

70 néző, vezette: Gulyás S. (Darányi A., Orosz K.)

Nyírábrány: Rácz L. - Takács Gy. (Debreceni K.), Szabó G., magyar B., Fábián J., Papp A. (Nagy I.), Fúró Zs., Tóth Cs., Fecskovics M., Percze R. (Csurgó Á.), Zubály K. (Vásárhelyi J.). Edző: Tóth Csaba.

Hajdúhadház: Berettyán Z. - Lakatos I F., Salánki Zs., Nagy J. (Lakatos G.), Hortó J. (Virág L.), Lakatos L. (Nagy M.), Gábor L., Gyöngy T., Horváth A. (Kovács G.), Rostás M., Lakatos II F. Edző: Czakó Viktor. Gól: Percze R. (2), Zubály K., illetve Gyöngy T. (4). Jók: Percze R., Rácz L., illetve Gyöngy T., a mezőny legjobbja Gyöngy T. Ifi: 1-0 Kiállítás: Szabó G.

Tóth Csaba: – Ragyogó első félidő, szörnyű második játékrész. Edzés nélkül ebben az osztályban sem lehet ezt a játékot eredményesen játszani.

Czakó Viktor: – Katasztrofális első félidőt produkált a csapatom, a középpályán keresztül jöttek és lefutballoztak minket mind játékban, mind akaraterőben. a második félidőben mozgósítottuk a játékerőnket és ragyogó egyéni teljesítményeknek köszönhetően megszereztük a megérdemelt három pontot. Gratulálok a csapatomnak!

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Fülöp 2–2 (0–1)

200 néző, vezette: Szegvári Z. (Erdei T., Erdei T.)

Nyírmártonfalva: Káplár F. - Konyári S., Havrilla I., Pintye B., Bodnár S., Tóth D. (Szemán T.), Jónizs A., Kiss G., Grész B., Mike I., Bucskó J. Edző: Molnár Gábor.

Fülöp: Szilágyi S. - Domoszlai A., Sas G., nagy M., Sándor R., Gordán Z., Ratku T., Mezei L. (Csontos I.), Halász A., Hortobágyi R. (Halász A.), Novák T. (Gyula L.). Edző: Bányai Imre. Gól: Bodnár S., Kiss G., illetve Halász A., Nagy M. Jók: senki, illetve mindenki.

Molnár Gábor: – Igazságos döntetlen született.

Bányai Imre: – Úgy érzem igazságos döntetlen született a néha talán túl szikrázó mérkőzésen, de csak dicsérni tudom a saját srácaimat, mert küzdöttek és mindent megtettek azért, hogy ponttal térjünk haza Mártonfalváról.

Sáránd–Nyíracsád SE 2–4 (1–2)

50 néző, vezette: Béni Gy. (Kovács R., Búzás A.)

Sáránd: Nagy B. - Károlyi N. (Tóth G.), Nyírkos T., Szűcs Z., Kocsis Z., Gönczöl J., Máthé G., Domoszlai L. (Kiss Cs.), Horváth D. (Nagyhaju N.), Oláh J. (Sápi A.), Szabó Zs.Edző: Zákány Ferenc

Nyíracsád: Milák A. - Orbán L., Tóth Á., Béres Cs., Pintye S., Dobrai G., Tóth I. (Ternován J.), Balogh T. (Maczó Cs.), Antal N., Kovács M. (Fábián Nagy Z.), Maczó A. (Árvai Sz.). Edző: Patalenszky József. Gól: Oláh J., Szabó Zs., illetve Tóth I., Béres Cs., Árvai Sz., Maczó A. Jók: Szabó Zs., illetve Béres Cs., Dobrai G.Ifi: 5-3.

Zákány Ferenc: – Gratulálok az acsádi csapatnak, értékes három pontot szereztek! A góljainkat három bedobásból kaptuk, amit az egész mérkőzésen nehezen tudtunk levédekezni. Az ellenfelünk durva játékához a játékvezető partner volt végig a mérkőzés alatt, aminek következtében nem alakulhatott ki sokszor folyamatos játék, mert mindig volt valami reklamálás a pályán, ami az acsádiaknak kedvezett.

Patalenszky József: – Úgy néz ki, hogy a vasárnapi jó játékot tudtuk ma folytatni és támadásban is sikerül a gólhelyzeteket kihasználnunk. A csapat végig koncentráltan és teljes odaadással játszott. Hajrá Acsád!